Prijava

И ја нешто мислим да је боље играти голове, или ово полувреме или крај.

Коначан исход је заебан.

Boš manje od 17, Noa više od 13, Tomić više od 11, Đinobili više od 11, Dankan više od 16, Elis manje od 19, Kemba manje od 17

Majami- Sijetl manje od 8.5
Texas- Čikago 1
Dodžers- Arizona 1
Kanzas- Minesota 1
(bejzbol)

И даље сам јадан кладионичар. Пуцање на прву текму, класика, и тако то.
https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1097-2126888-1180

Jebene Karamele, gaze mančester pa kakav god da je ove sezone a prošlo kolo padam tiket jer pucaju od palasa, e?!

Pucanje na prvu je postala karakteristika i ustaljenih kladionicara ...

Пази, сви ми играмо оно што је очекивано, и сви гађамо "сигурица" квоте 1.5-1.7, плус кладионице имају увид које се текме највише играју. Што да не наместе, још пола тимова на дресовима носи рекламу кладионица.

Треба играти неке леве утакмице из левих лига, и то баш квоте око 2.00-2.5..ако је моја логика исправна. :)

После тог тикета са квотом 100, одиграх један са квотом 2.36
Севиља и Барса кец, Бенфика 1-1.

Ако ни то не дође онда не знам шта да кажем.

sistemi su majka, ko god ima kinte

Ako Sevilja ugazi Granadu dobijam 1700 din. OPAA!

šta se koji kurac dešava sa francuzima ? Na tri utakmice, 22 gola.

Hahaha, jebeni monpelje, hahaha

hahahaha kakvi likovi

I crni thilmo, benfika te ukara. Pa tačno ne moš ništa da se odigra sa sigurnošću da će se uhvati. Eo i prekjuče nadal 1.07. E? Strašno vreme došlo.

А јебеж га, срећа па и не очекујем да прођем тикет, навикао сам већ. :)

едит: Саће Бефика да им уваља једно три комада у другом полувремену.

Одиграх јопет, неуморан сам. Ал сад нисам "студирао" парове него налупао, ал то му је то.

Марсељ 2-3 гола, Барса 4-6 голова, неки Алкоркон 2-4 гола, Ривер 1, АЛба кошракра 1.

Колко јадан тикет лоло

Одох код друга да пијем пиво, да паметно утрошим паре, јебеш ово.

Ахахаха јебени Ајакс попио петарду од Цволеа који се до јуче грчевито борио за треће место холандске друге лиге са Камбуром и Хелмондом. Да се најебем успут и Халу мртвом, дабогда вам арапи име променили у Хал Тандерс Оклахома Ренџерс, уста вас неспособна јебем.

Hahaha, sve, sve, ali helmond pobedio :)))

mora se probati 2 na Armani a i na CSKA bogme