Prijava

napredak - ofka 1-3
ofk ima crveni

ne znam dal će i ovo iz dvojke, 14 kvota sad kec a 6 x, jebem li ga

Ja bih probao da imam išta na računu, ovako, ostaje mi da se nadam da će porto da metne još jedan, i da zvezda dobije 1:2, da se obogatim.

ja ću po 50 na keca i iksa, čisto da mi ne bude krivo ako dođe

haha dade ofk još jedan. nema ništa otoga

систем састави тикет укупне квоте 1,40 и стави 6000 и јеби кладионицу. ЈЕР тако папете?

Nije, jer u tom slucaju moras da pogadjas vise od 75% tiketa da bi nesto zaradio.

sutra us open mrrrnjjjjauuu hrakkkbrrr viuviuuuuu CIJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO pljaaaas ratataattaat ratatataatatat pft pft pft dum

Jel mi dovoljno da krenem fibonaci sa 20 eura pa particije po 5 ? trenutno nemam vise,imam neku svadbu sad

DZANKEEE

valja li ovo

Becker - Gojowicz 1
Rosol - Coric 1
Cilic - Bagdatis 1
Giraldo - Gabashvili 1
JAnovicz - Lajovic 1
Tomic - Brown 1
Wawrinka - Vesely 1

da
da
ne
ne
da
2 retarda preskaci to
da

ako Manchesta ne pobedi danas ovo govno, ovo smece od ekipe Sunderlanda mogu lagano da istupe iz lige i da igraju championship, ako ove reatrde ne pobede ne znam koga ce...

poz, janjos, 9

znaci bez cilica australije i djiralda

pa dobro, ukombinovacu sj nesto

Rezime:

александаркг
Novi pazar je kec k'o vrata, dali su kragujevčanima sad kad je trebalo na kraju sezone, ovi dobili 0:1, sad je red da se to namiri, sigurnih 2:0 za pazar LA-GA-NO.

http://i.imgur.com/q2t5Iek.png

Dzankee
ako Manchesta ne pobedi danas ovo govno, ovo smece od ekipe Sunderlanda mogu lagano da istupe iz lige i da igraju championship, ako ove reatrde ne pobede ne znam koga ce...

http://i.imgur.com/5L6BXT8.png

LOLO

cekaj ti si mene poslusao za fudbal, a za tenis me ne slusas

LOLO

ПАЖЊА, ПАЖЊА !!

На видику је очигледно намештен меч између Бохума и Унион Берлина, изгледа да се игра 6 за 6 ако мало боље погледате.
Дакле, резиме је да би данас ТРЕБАО да дође кец, квота округло 2

ПАЖЊА, ПАЖЊА !!

јел си ти беше рекао 5+ за сарајево-гладбах?

надам се да то није пустио заменик радника у објекту 53 моцарта у сарадњи са својом девојком из меридиана из објекта 37