Prijava

Satyr
Ako je neko zainteresovan za admina nek mi se javi u pvt..

https://www.facebook.com/pages/Dnevna-doza-prosečnog-kladioničara/693259377417649

Brate, kakve veze ima gud gaj greg sa igranjem na sigurno?

JEBO ME ZNAK VIŠE

Ja stvarno ne znam dokle više. Najsitniju moguću jebenu kvotu ne mogu da ubodem a da me jedna govna ne obore.
http://www.millenniumbet.net/betting/checkTicket?ticketNumber=830436400090&pin=4475

Peng stara folerka. Pre je imala problema sa srcem, sad je kao vataju grcevi, boli je rame, pa lopatica, pa ne moze da dise, pa se drzi za nogu sto nije uvatio grc, pa se hvata za nogu koju je uhvatio grc...cirkus brate, gledao sam mec. Jos jedan razlog zasto u treznom stanju ne treba stavljati vise od 100 dinara na zene. Prijateljski savet.

Džankej pichko shto te nema na heksbolu, pickho.

то и мене занима

Na kraju se ispostavilo da je u pitanju sunčanica, tako reče komentator sa Eurosporta.
U pravu si Dzankaro za zene, prevrtljive su...

pakle, stevane, pauzirao malo :D krecem opet ovih dana...

@Nikolas, isto se desilo i sa Johnsonom na US OPEN-u prosle nedelje, satro u singlu ga hvataju grcevi nije mogao da stane na nogu, dovezli mu invalidska kolica, a sutra kao nov igra dublove sa Kverijem. Smesno.

kakva bre jebena suncanica, pa igrali su na 30 stepeni? celu karijeri igra po vrucincinama...pa na AO su igrali na jos vecim vrucincinama, ljudi su padali u nesvest...nema, WTA cirkus, zloupotrebljavanje MTO-a i zajebancija.

Grčka - Rumunija 1
Danska - Jermenija 1
Crna Gora - Moldavija 1
Luksemburg - Belorusija 2
Paragvaj - UAE 1
Maroko - Libija 1
Srbija - Francuska 1

200 kinti, 16 soma to je to.

Celo prvenstvo u basketu nisam odigrao ništa, i danas grun'o hrvate i slovence, cenim da će hrvati konačno da odigraju dobru utakmicu.

Ја данас 'тео да се кладим мало, кад оно репрезентације смрдљиве играју. Јебем им мајке националистићке у пичку ја. Стварно.

Koliko sam drhtao do poslednjeg minuta za dodatni hendikep od 142.5 na meču Španija - Senegal. Sva sreća da nisam igrao hendikep od 145 poena, došlo tačno toliko i Špance da će dati preko 89 poena (pogadjate dali su 89) Bilo bi mnogo da me ciganija opet sjebe za pola poena!
BUKMEJKERI OJEBALI!