Prijava

Janoshe bio sam zdrugaricom u parku dole vishe nisam pozzz

дај деје гола другарица

juve SP1 zahvaltie mi kasnije

поново сам #јебаомоцарта.

ArminVanBuuren
juve SP1 zahvaltie mi kasnije

Nema zahvaljivanja, jer verovatno orgijate sa parama koje sam vam zaradio...

Davide onaj surovi sve pogadja jebote, razmisljam da ispratim, ali kakve sam srece prekinuce mu se serija...

ove si svuda napisao na forumu dvajte :D mora da si napravio neki los potez pred devojkom koja ti je simpaticna vec duze vreme, i tek sad konacno stupite u neku jacu konverzaciju i ti kazes neku bzv rec ili ne preuzmes inicijativu i ostalo..

kamo sreće lolo

igrali srede na heksu i ko pukne piše to na tri teme

kolko los vikend za neki veci ulog, ali resio sam ko ga jebe

Jebem mrtvorođenčad šugavim ganferskim midžetskim separatistima.
http://www.millenniumbet.net/betting/checkTicket?ticketNumber=830439200139&pin=3713
28 jebenih somova sam mogao da uzmem, samo da su ti cigani i šugavi Junajted dobili k'o što je trebalo.
4 sata kasnije odem posle jedno 2 meseca na rulet u Mocart. Uđem s 2 soma, krenem da igram onaj kretenski ''sistem'' s ulaganjem od manjeg ka većem (krenuo od 50 i jurio samo jedan broj) i tako krenem s dvojkom. Samo sam ja malo izmenio taj nazovi sistem i negde već kod 80 igrao nekoliko puta s istim ulogom. olololo I jurim ga ja jedno 15-ak ruku, tu se malo uspaničim, da ga ne izduvam iskroz, međutim padne mi na ulogu od 150 dvojka, dobitak - 5400. Nastavim ja idiot, samo sad s drugim brojem. U'vatim se dvajestrojke, i ne prođe ni 10 ruka, on baci 23, opet na ulogu od 150. Ali još jača priča - on ponovi kreten 23. I pošto sam imao 10700, rek'o aj malo da se sprdam s tih 700, ali ne smem da padam ispod 10 somova, jer kraj je verovatno ambis. I jurim sve vreme samo 7 i 11, i idiot ne ispratim u pretposlednjoj ruci sedmicu nego promenim na fazon 29 i padne jebena sedmica.
#jebanjemozzarta

svaka cast grifindore...

troicki vodi protiv ferera 1-0 u setovima, lool :D

Ljudi ima li šta danas da se igra da spičkam 500 dinara na mocartu?

Ja ću ispratiti ovo sigurno:
PSV 1
Valensija 1
Servet x
Espanjol 1
Bohum x
Lacio x
Kvota je 107.

valensija 1itm1 2+, lacio PiK 1 sa 500 din uzimas 1200 dosta za 2 tekme

Troicki svaka ti dala! Zatvorio sam jednu ekspozituru Mocarta

PSV UTREHT 1
ESPANJOL HETAFE X
SENT ETJEN BORDO X
LACIO UDINEZE 1