Prijava

jeste, kasno skontah, svaka čast na Bešiktašu, i ja sam ih tukao iako sam Grobar :)

kod nas i u singlu 2.8 kvota bila, slabe te vaše lopovske kladionice

Pazi ovaj Pap, sa ovim sam se šprdao, umalo ne uleti, oko 40 minute golove dali :/
U pitanju je igra, prvo poluvrijeme bez golova.
http://oi57.tinypic.com/2mxmsgl.jpg

Jebali smo mocartoa ja i dva cimera izasli tikete ko iz picke i sutra idemo u grad da se otrujemo a i da nismo dobili otrovali bi se al ovako kad je dzabe je lepse :)

Lepo maka, steta...

Ma to je Meridijan, on malo krade na kvotama. Al ne smem da igram na mozzartu, jer tamo imam pare koje sam odlucio da trosim samo i iskljucivo na onaj sistem. To cu kad pocne NBA B-)

оћу да испратим флипса ал не могу да нађем нба у моцарту
јерсам ретардиран ил тога нема за онлајн клађење?

да видим, сад сам прегледао све постове...
тачно нам не дају да га јебемо, види се та нека бојазан у ваздуху због флипсових постова

hahahah malopre dolazi mladji brat nikole rokvica u kladionicu, video me, popricali malo, kaze u tapiji je (cuj on u tapiji otac i brat stariji mu profesionalni muzicari :D) dosao da se vadi i to, uzeo onu mozzart vodu iz automata kaze nzna sta da igra, ja mu kazem zategni brat moj na dallas kvota 2.20, on covek vadi 70 evra, kaze Sandri sto kuca, stavi mi na Dallas, ona kaze nemamo u ponudi, ja mu kazem imas u MaxBetu, tu malo jos popricali i rastanemo se..

мени је ово тужно... какво посрнуће човека, дошао са 70 евра у клаџу да решава животне проблеме и још не зна шта да игра и збуњеног тупог погледа пушта да га као лист на ветру носи ситуација у којој један тим даје или пак прима голове/кошеве у мечу са другим тимом.

JA PAO INTERA I SEVILJU ZA 60 soma, BOLI ME KURAC, jebacu ih za vikenda! Cale mi ceka neki leon 3+ za 3 somica na 100 dindzi, nije alava stoka ko ja, boli ga patka.

Ćale ti je prva liga, a ti si tamo neka bvdlga.

Večeras dobitan tiket za vikend.
DA!

Placem. :D :D :D

Ja danas metnuo na 150 din 100 hiljaada. Idem sa zenom, ne mogu se smaram.

Efes 2
Novopolstk 1 (hokej)
Zvolen 1 (hokej)
Pardubice 1 (hokej)
Kapfenberg 1x i 3+
Viktoria Koln 2
Weder 1 i 3+
Fulam 1x i 2+
Tuluz 1 i 2-3

Hahahaha Zhajk dominator

хахахха па ово је боље од качења добитног тикета

Л О О О Л
О
О
О
Л

Francuska 2. liga

4/8 5/8 iksevi