Prijava

Grifinu, poslednju kintu dadoh na tvoe igrace.
NEMOJ DA TE JURIM

žajk, valjda sad treba KOLE MAMCI ume, KOLE MAMCI zna

noćas Batler čuva Kleja tako bi trebalo manje poena da dođe (24.5), Gasol i jedan i drugi bi mogli u plus, Majami H1, Čikago +100.5

Vavrinko- Nišikori +gemovi

Batler upitan zbog bolesti, sad izašla informacija.

Mozzart ubacio poene igrača u Android aplikaciju!

To torima ja se iznenadijo i odma odigro.

Ovako za večeras:

GS (-9.5) H1
Wade 18.5+
Marc Gasol 17.5+
Curry 22.5+

ovaj ce da popusi kurac nocas, pokrice CHI hendikep...

Nemoj tako izijeme, dont lose ya faith. Čikagu verovatno neće igrati Batler a i da igra, ko zna šta može tako bolestan da uradi. Pre neki dan je tako Deng igrao bolestan, bila mu granica tipa 15, on dao par poena

ja sam Bracksona stvorio ja cu i da ga zakopam!!!

Ја у моцарту.

Елем, играм Милвол даје гол, прво полувреме добију црвени, извади крило и нападача убаци дефанзивце :в ридинг кидише оће дубие

Soker i mozzart moze sigurno

Krenem u kladionicu, dođem ispred otvorim novčanik i skontam da mi je dok sam bio na treningu isparilo 1000 dinara...................................................................

Soccer, a može i Mozzart

U meridianu ne može.
Fala

Mozzart je na primer dobar da se igra under kod njih, pod uslovom da je granica ista kao u nekoj kladionici sa kojom se poredi. Kod njih se ne računaju produžeci, a može da se desi da baš u produžetku neki igrač pređe granicu. Jeste retko, ali just saying

Hteo da odigram
toronto h2
warriors h1
milvoki h2
memfis h2
i
randolf+
gasol+
novicki -
wade+

ako dođe neko mi je ukrao 10.000 a ne 1.000

Dobro si odigrao, šteta...

Ovo je poprimilo ozbiljne razmere, osećam da će se igrači Čikaga odreći pobede unapred ili će splash brothers da uključe turbine :)
http://www.covers.com/articles/articles.aspx?theArt=405757

Nemojte se zaletati sa Milvokijem H2, Majami igra dobro trenutno plus se bore za plej of. Ja sam stavio DH1, a mislim da će lagano 10 razlike da dobiju.

I šta je sa Batlerom na kraju, je l' igra?