Prijava

Kod mene su u nekoj divljoj kladzi pre par godina stelovali sat na kompu i onda uplate na utakmicu koja se vec zavrsila. Postali alavi, gazda ih uhvatio i svi popili otkaze.

Samo cu vam reci da sam izgrmeo izuzetno izuzetno jako u NBA!

Verujem u crnce!!!

Necu stavim tikete, kazu da je maler. :D

Odigrati sledece

Detroit Atlanta 2 Msm da ce pasti kvota do veceras, zato hvatajmo sto pre. 2.25 Monro vrv nece igrati, dok su u ATL svi u sustavu osim Srodera.

LAC Golden Stejt 2 Ako vrate bar jednog Igudalu ili Grina to je 2. 2.25

Ukupna kvota 5.06

У сокеру кад је прадан меч јел квота 1 или шта? Стојими зелено а поред тога одложено па ме интередусује шта ће бити ако је неко имао тај случај

о тенису је реч

Biće ti kvota 1 za taj meč.

što je pala kvota na detroit, ovi opet odmaraju nekog?

Trebalo bi probati i Bruklin. Sasvim pristojna kvota. Vilijams igra tako da bi trebao doci 1.

2.95 на Атланту
ПОКЛОН

поклон, а квота расте од јутрос :в мада вероватно ћу испоштовати. ЕДИТ: ево управо је скочила на 3.15

хахахаха
Португал - Зеленортска република 0:2 лоооол

Konacno sam prosao pedere, na 1000 pogodio petoricu. Bitno da juce kada stavim skoro 200e, ne dodje nijedan, sad su svi usli u plus koje bih igrao.

Papete, serem ti se na post onaj za minus, nikad ne igram, i pojavi mi se lampica a u njoj ''pravi igraci igraju minus'', i padnem na jednom Lopeza a na drugom Karija. Bukvalno svi koje sam igrao su dosli plus. Tuga.

Nisam imao muda da izgrmim dva dana za redom, ali doci ce i mojih 25 minuta!!

Za danas koliko videh, nema nesto puno, Uniks mi je fiks fikseva protiv Gran Kanarije,
krenuli braca JJK , to je 1+1 i 3+, Koventri 3+, Stuttgart Kickers 1-2 pp,treba igrati Lech mozda dvojku, Legija je mina nagazna to je meni 1x, Cernomorec Dnipro 3+ moze se opali. Od mene dosta, a uvece onda ima 12 tekmi Nba, treba tu izabrati majku mu...

EDIT: Dejvis plus protiv Lejkersa, Hayward plus,Voker plus.

Bvdlga, ja bi uvek radije odigrao minus, ali ne Karija i takve glave koji u 3 napada mogu da utrpaju 3 trojke fazon...

Lik sa smera ubo na 20 dinara 48 000 na igrace!
Al smo ga iznapusavali lolo "da si iole normalan da odigras tiket kao normalan covek za 100 dinara sad bi te boleo kurac"

nzm sta se ovo dogodilo, uglavnom neposredno pre pocetka kvota je spala na 1.7 na ATL, nisam gledao ali ima velikih izgleda da su se dogovorili i prema tome namestili ishod ovog meca..

http://i.imgur.com/NDxvFdQ.jpg

А Ђоваклија што се ''нашалио'' са оним мучеником, пустио га па га сатро после лоло. Да се и ови из НБА нису тако ''нашалили''.

fali mi slovacka mlada bosna x-x za 100 milijardi

Uniks - Gran Kanarija gost 35.5 + prvo poluvreme
Banvit - Himki Alternativni poeni 2 152.5 - 1.65
Rajs 19.5 -
Cak Dejvis 10.5 -
Kvota: 10