Prijava

Nije isti. Ja nisam igrao neko vreme nego povremeno i dobijao i sad opet uplatio na karticu i em se kladim svaki dan em cim padne tiket uplacujem novi. I to da sam alav nego pravim kvote 3-10 i po 500 dinara al nece pa nece. I kad dobijem ne dizem pare i opet ih spickam.

Somika nemoj se kladiti vise leba ti

Ja sam poceo(bas rekoh predrazinju u subotu) da igram samo duple singlove tipa dve kvote po 1,6 ili 1,7 uplatim 2,3 soma i ako uduplam uduplam

Ili jurim lajv ako blejim u kladzi ali to mi se vise puta obilo o glavu lolo mada gledam da igram lajv samo ako gledam tekmu tada pogadjam preko 80 posto

Ma kako nije milose sedim gajbi i samo zovem isti mi kurac dal zovem ili kucam na kompu

Jos kad zovem nemam saldo i to nego samo kazem za koliko ocu

Pa razlika je sto kada dobijes ti podignes pare i mozda ih potrosis na nesto a ovako ih verovatno ne bi ni dizao kao sto ja ne dizem i opet bi spickao.

Pa to jeste, da, napisah to gore vec da zato ne otvaram naloge nigde. Ovako kad odem posle dam koliko sam usao ili uzmem koliko sam u plusu i cao

Imam neku kladionicu ovde u selu koja se naravno zove "KLADIONICA".

Jebote kako se iznerviram kad neko kaze ovako nesto..
Jbt kod mene u selu ako ne znas da mesis hleb ima da jedes bez leba, kakve crne kladionice u selu. To gradovi ili varosice

Haha a sta kao becmen je varosica?

Najvise sto mogu da priznam da jeste je prigradsko naselje

A somi je jos iz sela pored leskovca kakav crni grad hahaha

Daj bre nemojte zajebavati, sve sto ima kladionicu nije selo.
Jbt selo ti je ono gde jedes domacu ranu, grejes se na drva, imas stoku i hvatas programe preko antene pa ti u zavisnosti od vremena slika cas dobra, cas losa, cas je nema

haha brate svako jebeno MESTO u srbiji ima kladionicu naci pre ima kladzu nego pekaru bio sam u takvim zabitima fazon gde postoji samo jedna kafana takvih ima dosta sela e u sklopu tih kafana je uvek i kladionica da ne pricam o malo vecim selima tu ih vec 2-3 najmanje

Jbt selo ti je ono gde jedes domacu ranu, grejes se na drva, imas stoku i hvatas programe preko antene pa ti u zavisnosti od vremena slika cas dobra, cas losa, cas je nema

sve to i plus kladionica

Samo najvece zabiti nemaju kladionicu

nego kad ce bude neki fudbal treba mi kinta za laptop sad gledam sve neki raspad mecevi do vikenda :0

hahahahha somi koliko je ovo prejadno.

hahaha de nije brate, zato i ne idem tamo nikad. Ortak jedan čekao na isplatu od 5 soma tri jebena dana hahaha

Hahaahha nemaju pet soma hahahaha

PSETO PEDERU MALI, OVDE LJUDI NE PRODAJU IMANJA I BEŽE ZA BG, OVDE SE MUČI ZA SVAKI DINAR, MALO HLEBA A GLADAN NE OSTA.

Matori pa koliko uplate ima ako ne moze da skupi 5 soma za dva dana to mi je haos

Oplakah slike, aahahahah.
Mada i ova kod mene do skoro nije bila daleko od ovoga, a pre neku godinu sam čekao par puta po fazon dve 'iljade isto tako po dva-tri dana. Ili nema para ili mora da se čeka dok ručno unesu rezultate u računar. Čoveka uglavnom smori to pa ili sprca na nov tiket ili joj jebe majku milosnu, uzme od nje pare i ostavi tiket, a ona neka se namiri kad 'oće.

A jedan dasa redovno zavrtao, ovo u drugoj kladionici, i neka dva momka iz naselja koknuli soma na dva prelaza, fazon x-1 i x-x, on cenio nema boga da dođe i stornira i uzme pare. Nisu ga bili jer je invalid, bukvalno, al' nisu pričali pešes godina ni svraćali tu u kafanu, zatvorio kladionicu brzo posle toga i otvorio tu kafanu.

To redovno radnii rade u manjim kladionicama da storniraju al obezbede da imaju ako dodje. Rizik jeste al moze se i zaradi. A bila je fora sa kerovima ranije, isto u nekoj poludivljoj kladzi, kad je prazno uplate na kerove i ako vide da ne dolazi iskljuce sklopku i ono ga stprnira automatski, fino uzimali dok ih nije provalio gazda.