Prijava

Makarone ajd podeli hokej nekad samnom!!! Ok?
Ovaj mu nije dobitan jbg

Juve igrao sa Milanom sinoć, od kad su ti tiketi uopšte? Šta poturaš to, plus "moj drug igrao".

Možda jesam za vas mit, ali imate kod mene na akciji jabuke Greni Smit .

Погледајте бонус на ова два што сам поставио

Па дебилу сачекао данашње утакмице и онда видио да је пао на једној.
У овој кладионици за италијане има да се игра 2-3 кола унапријед

ја сам данас толико у плусу за једну Нела наполитанку код Жајка у продавници
Интер је крив

Nisam gledao dalje kad sam video prvu utakmicu, al to ne menja činjenicu da ti je drugar kreten što igra tiket sa utakmicama u razmaku od dve jebene nedelje.

Evo od mene za večeras hokej

NY Rangers - Arizona 1
kvota 1.85

i bomba

Anaheim - Vancouver 2
kvota: 3.45

Није кретен, јер сви знамо да је тешко убости све за један дан или викенд (сем Жајку) и онда је лакше овако убости кад одиграш на дуге стазе. Само што полудиш чекајући

ovog cica drazu svi guraju nesto :D

hahaha ne znam da li je sirotinjskija činjenica što mu je ulog 50din, što mu se utakmice igraju dve nedelje jebene ili što je stavio 800 tekmi na tiket

Ajde Cico, teraj se u kurac, neću ni da komentarišem to tvoje.

A Žajče, stvarno, nisam ni razmišljao o tome do sad, ali zar nisi kačio ovde tikete sve vreme dok su igrale reprezentacije, ono svaki dan okačiš neki dobitan tiket, komentarišeš, šta već, i onda u jednom trenutku okačiš najjači dobitan tiket od jedno 3-4 dana ranije. A i tog dana (kad su odigrane te utakmice) si kačio nešto, ali šta, nisi se setio tog tiketa.

Elaboriraj.

i što je najbednije tiket je pao još prošle nedelje ali ga je čuvao da vidi ostale rezultate hahaha

Пушите курац мраве, шоми, дионисијо, и класично псето и бомбас иако их нема тренутно овде. :)

daj dovedi lika ovde medju nama jadnicima, nama pripada

kakva smo skupina bednika realno

Колко јадан форум јбт гори од крстарице. Реално.

ma mrš u pičku materinu

Elaboriraj.

Sprdam se.
Može mi se....

ja ti ništa dražo nisam rekao
ja te poštujem, a ti si mene onda zezao za tiket
i pokazao sam ti da sam uistinu dobio
nadam se da me poštuješ kao dobrog čovjeka

lajk ako misliš da sam ok lik