Prijava

Igrači za danas

Vilbvekin plus
Pnini minus
Kolton Ajverson plus

Danston izgleda fix dana

Znaci kurac ce doci popadacemo svi ko s merdevina

igrači nba

Šreder plus
Al Farak Aminu plus
Ašik plus
Kid Gilhirst minus

Gvozdene zasto ne pises kolika je granica pored imena igraca? Nije ista u svakoj kladzi jbg ako je negde veca izduvace ga neko za jedan a to nije lepo nikome da se desi

Idemo, braćo, nadam se da su vam dobri ovi dani kao i meni, hvala bogu na en bi eju

Šroder 13.5 +
Grifin 20.5 +
Gej 16.5 -
Vejd 20.5 -
Atlanta Vašington VUP 207.5 -

Mrave na ovo će da se vadimo kad El prođe

Бохор
Mrave na ovo će da se vadimo kad El prođe

Džekson 6.5+
Danston 8.5+
Ajon 10.5+
Blažić 7.5+
--------------------------------------------------
CSKA 165.5+
Efes (+3.5) H2
Armani (+5.5) H1
Baskonija 164.5+

Šomi se takođe ispoštovati mora.
Što bi Armin reko to je mast hev

Dionysio
Бохор
Mrave na ovo će da se vadimo kad El prođe

Imam i Evrolige punu kapu, da ne kažem kurac, Danstona naravno plus kao i svi haha i Baskonija Oli veliko poena minus, valjda 167.5, Brauna plus skokove, Lodžeskog plus, Ajona plus, Andersona plus,...

Pise da je Milsap povredjen (knee), a u ponudi je. Treba igrati minus.

Bazemore plus, Rodno plus, Lilard uvek plus. To je za sada

Vidim ovog Danstona svi rokaju, znači ujebaće nas samo tako majmun crni.
Ali ako je Kuzmić jebeni mogao da jebe glupe centre iz Darušafake, oće valjda i ovo govno.

Evo i ovaj može da se proba:
Parahuski skokovi 5.5+
Spanulis asistencije 5.5+
Braun skokovi 4.5+
Ljulj asistencije 5.5+
Šengelija skokovi 4.5+

Jebate svi različite igrače, staviću sve i limitirati Socera

Gde nalaziš te informacije, bvdlga, isto si rekao i za Irvinga pre neki dan :) Imao je on neku manju operaciju na kolenu pre lupam mesec dana, ali je posle toga igrao pola sata na jednom meču u predsezoni. Jedino ako ovo nije nešto novo, ali nisam nigde video. Na stranu to za minus, to ne znam, možda i dođe.

Da mogu, sad bih izbacio danstona s tiketa, terajte se u kurac a i ja s vama kad pričam što treba da dođe. Ili da odem i da ga zategnem muški uz koloma pa da popušimo kao ljudi.

Šomi, ja imam dvojku na efes, singlirao bih da je nisu svukli na 2.25 u sokeru jutros, sad je možda i niže.

Čistu dvojku? Čisti ko suza nevine djevojke?

Ih nije to ništa za Efes, izgleda da će na Zvezdu sutra da bude kvota oko 4 protiv Paoa hahaha koji poklon

boh h2 i mirna bačka, 3.5 hendikep