Prijava

A koliko danston?

колом би требало да је сигуран поприлично, шутира као бесан, прошлу чини ми се почео лоше баш па товарио у другом, још се повредио понкрашов, имаће колом гомилу минута, а чува га теодосић јбг.

данстона сам играо јер су дарушафаку трпали и кузмић, и мачван, и радуљица, и парахуски, ако им данстон не да бар 9, онда не знам јбг.

колико се сокер избезобразио пичка им материна, шенгелија на 13.5, принтезис на 13.5, ето и колома дигли на 12.5, вонамејкеру дигли асистенције на 5.5 (ово нема у моцарту, има у пинбету и зеробету на 4.5), клејбурн на 11.5, деколо на 20.5, све је ниже у моцарту за по један. до скоро су били убедљиво најбољи за ове игре, почећу да их заобилазим.

ти удри минус :с

Колом је на прве три утакмице имао 2, 2 и 3 асистенције, а прошле године у Еврокупу асистирао ко бесан:
http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?pcode=006533&seasoncode=U2015#!U2015_RS

граница је 4.5, а квота на плус 1.9

Razmotricu ovu dvojicu pa mozda zategnem

E do jaja je sto se pise i broj poena pored predloga jer u ovoj "mojoj" kladzi ni jedna granica nije ista haha neka visa neka manja

Stec znaci dolazi plus, jedu govna kad ne stave 1,85 samo zajebavaju ljude

Милан Маки Мачван + к'о од шале.

Čeka se Šomi23 da postavi

Pa i nije ti baš smešan komentar, seljačino rumena.

Ali tu je sock majmuncina da nastavi sa glupiranjem

Carapa jebena ajde bezi majmune

I pozdrav svima ljudi moji

joj kao pukla mi glava :(

Sto ne dajes nba, mangupe!?

Tim - Troicki 1 1.set
Uniks 36.5 - 1.poluvreme
Baskonia - Oli 1 i 164.5 -
Parahuski 10.5 -
Danston 8.5 +
Đentile 12.5 +