Prijava

e jeste kurac ovo bilo :D

ja igram tiket sa ulogom maks 200din i nikad se nisam onesvešćivao, pare dodju i odu moj prijatelju, samo nek je zdravlja...

Onaj Herc iz Leskovca leci takve hahaha

Crna reka i lopata samo nema treće

Kako reka može biti suva

deki prelepa prica, mada ne verujem da je istina, ali ako je sve ovo tacno i ne lazes, smatraj da ti stezem ruku prilikom zamisljenog rukovanja i ne pustam oko minut

Izijem ne seri više!

kako saosecam sa dekijem, mada moja prica nece biti zanimljiva kao njegova, slicna iskustva imam. Ima brat bratu 12 godina ili nesto, ja pun para, nisam bio ozenjen, upadnem u pakao kocke, singlovi 100 evra (secam se tako nekako tek poceo evro) na hokej cetvrtkom popodne finski i norveski, uglavnom zaglibio domacinski. I nedeljni vecernji tiket, zadnji onaj nedeljom kad su ti oci ko solje od teleteksta i vikenda, tiket sa valensijom cekam keca na mestalji za neku lovu vodi valensija 1:0 i ima penal u zaustavnom vremenu. Lik masa penal, golman hvata loptu i degazira, penal na drugoj strani. Golman valensije brani penal i ja uzimam pare. Posle toga ne ulazim u kladionicu godinama, do dana danasnjeg, uvek imam nekih para sad na racunu odigram kad mi dosadno

izijem flips
e jeste kurac ovo bilo :D

keve mi, imam negde kući još isplatni račun, kola kupio sutradan, imam i jebenu kaznu za remećenje javnog reda i mira jer smo istu noć uzupirali kafić i napravili žurku, u boksericama samo trčali 100m sprint po zaleđenoj glavnoj ulici u pare, policija me privela dao im 100e da me pusti nek pišu kaznu samo da nastavim sa opijanjem

Poluvreme, Viktorija Plzenj dočekuje premoćni Milan 0-0. Gledam uživo kvota na iks 4,00 i miriše mi da će ostati tako jer Milanu ne treba a ovi veze nemaju. Ustajem i stavljam na pult 3000 € i kažem "Milan iks"

ja sam ovde cekao dvojku Milan za 33000... Da sam znao da si prosao, zvao bi te da mi das pare, ovako sam proklinjao Milano do prosle godine.

koga boli kurac za ovu bombasevu priču neka okači sliku ribizli

Stigao sveps, ovo je dobar znak

dobro deki svaka ti cast onda

Kako nije bolest ja odem platim dabl pusenje i posle mi krivo sto nisam singlirao fenerbahce za te pare

Sreca rulet ne volim ali poker cim cujem oslobadjam se obaveza