Prijava

Juce me sjebe PSG citam kasnije da su bili u hotelu sa misicama Francuske orgijali itd.
Dosao sam do predposlednjeg pokusaja, nije mi sve jedno da bacim u vodu vusenedeljni trud i planiram da sacekam pa odigram kad bude nesto sugurno (lol). Odlucim se za 2 para NBA, izijem me poljulja sa memfisom jer su kao povredjeni itd. Hocu da odigram dva para pa nek ide zivot, al mi mozzart ne zeli verifikovat tiket. Dodam i memfisa da im se najebem mame kad su vec takve supcine i eto rezultata bratjo
http://i.imgur.com/jDbRj2I.jpg
Najjace od svega sto je jos jedan drugar odigrao ovo isto (onaj sto se druzi za adminom NBA -analize, tipovi... Kako se vec zove stranica). Ja zaspo u pola 1 lolo i on me zove u pola 7 kao brate DOOOOBILI SMO JBT. Ja reko "spavam idi u kurac". I tu mi pricamo 10ak minuta veselimo se itd. Skuvam kafu, sednem da pijem i dolazi cale kao "rekao sam da cu da te budim u 7 da idemo kod dede da koljemo svinju, nisi morao ustajati ranije". Ja reko jbg.

Ko ce kupiti nelumiju od mozzartovih para ja cu

Bravo papet master proklet bio

A kortirjk omasi penal da mi sjajno pocne dan pa,jebo vam bog majku u picku

*ivke93 proklet bio xd

Prokleta je Amerika i Papet master što sja

Ja bi na izijemovo dodao tobajas haris minus na 18,5 trpajte sto pre u mocartu nema trika da predje

brt meni je 10337 dinara budžet za kladionicu do septembra 2017.

papet jebo majku dejvidu sternu zatvorio ga!!

papete gadiš mi se

Nista me vise ne cini srecnim...

Daj slikaj kolko para imas ukupno sad treba mi da saljem da je kao moje

A za tobaju nisam siguran nemojte ili na svoju odgovornost ipak xd

Ljudi ja sam neizmerno srecan sto ovo espn-ovo radi, lajk svi mi koji cemo metiti 5 glava na sledecu kad bese sestog? Necu se ni kladiti do tada fazon haha

A za papetmastera mi je neizmerno.drago ne bas kao da sam ja uzeo ali vise nego da je uzeo somi23 naravno ili radmilo uf to ne komentarisati

bole takve reči prijatelju, meni je podjednako drago za sve....

Hvala ps. Somi klasican zavidnik koji zavidi uspesnim ljudima...

Pre bih da izgubim pare nego da ih autor shomy23 dobije takvog bi pare odmah pokvarile