Prijava

Što si ređao ovo kad i sa pola biješ limit na 50 din

I u Sokeru nema toga da smanji dok se verifikuje jbt
Ako dodje izmene dok sastavljas tiket pita te da ih prihvatiš kad to uradiš to je to

Pa pita i u mozzartu..

Pa što se iznenadio onda?

e ajde nemoj da izmisljas kvote su bile 1,12 i 1,13

I ajde ne pametuj ti
Ok uzeo si 60 k dobro je Xd

Nisam bre ovo sve na jedan tiket tu ima 5 komada hahaha prosao sam dva. Na jednom me pojebala vosa na drugom osijek a na trecem su mi bile ove ludorije 4-6, tacan rez i 0-1 u taj se nisam ni uzdao.

Mogao bih sada da kukam da sam mogao vosu i osijek staviti na jedan ali ok je i ovako pa necu xd

Ajmo Boca za parice :)

A ovo sto menja je uzivo basket jbg, neko promasi i kvote odma variraju a ako neko da trojku onda se desi da se surva

I nisam se iznenadio nego iznervirao (stiklirano mi je da prihvatam sve promene jer inace ne mozes da stignes da uplatis kolko brzo menjaju na basketu) da sa 4,3 ode na 2,2 ali sam se prejebao ipak na 3,14 mi je kucalo xd

I koji kurac se ceka sa nba veceras???? Ako niko ne napise nista odigracu 4 x 1&+

Fiorentina 1&D2+
Steaua 1&D2+
Nica 1&2-4
Nacional 1&2-5
Defensor P/K 1
San Hose 1
Unicaja 2
Boca Juniors 1

Kv:79.77

Pa boka ti je 2:0 sta kukas? Bravo maleni zivot je pred nama kazi mi samo da nisi 50 dinara stavio?

Nisam, 200 sam stavio ako ne izadje, nemam šta da jedem, ni da pušim (ok, mogu sam sebi, ali se ne dimi) pa še molite da izadje :)

Caldwel Pope -
Ibaka +
Adams -
Holiday +
Porzingis +
Cousins +
Griffin +
Teague -

Hahahahah arm
Fala pedja

Klineru, ulazi ti ovo brt sta se cimas 16 somica-tu su

Morris 14.5 -
Ibaka 14.5 -
Holiday 17.5 -
Frazier 9.5 -
Kanter 14.5 -
Anthony 23.5 -
Collison 13.5 -
Griffin 21.5 -
Young 12.5 -

Kliner ako potrošiš na neka studentska sranja treba te tući

Kako volim minuseve to nikolase kuco