Prijava

Ja ga imam na 19,5 uh pokida mi zivce jebene
Steta slepi, ali ovaj drugi ti ide, saric,joa jednu trojku da cepne samo

Cestitke ps i ko je cekao detroit

Sve čestitke kako si dragića ubo, arming, nema, poznaješ nba kao šomi paprika el xdd

Alo majmune ja te nisam zajebavao hahaha

Tačno brt al' moram malo da se olakšam, razumi me, hahah

Nedostaje mi makaronac, uvek ga se setim kad se dragić pomene.

Sta bi sa covekom, brinem ozb

Ja ga imam na 19,5 uh pokida mi zivce jebene

alal vera, šta još čekaš?
e a čim sam kliknuo na 'potvrdi uplatu' sam skontao da sam igrao protiv igrača zbog kog sam zavoleo košarku i znao sam da će da me obori, tako da se i ne potresam previše, očekivano bilo jbg xD

ali ovaj drugi ti ide, saric,joa jednu trojku da cepne samo

Gasol i ustaša prešli, SA isto, još samo mrtvi Hejvord da ne da više od 15 u drugom poluvremenu i Retard - za 3k dinara bogatiji je :))))))))))

Imam ga u dublu sa hoodom, hood 8 odmah dao posle nista jbt, jos 9 mi treba u drugom

Prosao sam lajv, detroit, niksi, spursi, wizardsi kontrahendikep sve kvote oko 2 a prelagano, tako da sam vratio deo uloga vec, cekam znaci jos hooda i na jos jednm juta pobeda i 204 kosa, kad bi dosla oba sjajno bi bilo zaista

u jbt, mašala

pomolimo se gospodu da Hejvord sve gura na Huda

Inače, moj brat Džon Vol sasuo 52 poena Orlandu, a ja zaboravio da ga odigram :(((

Hood se povredio u picku materinu, pa sad hayward trpa jbg brt

A jebo sam im majku obojici

Bice bo izgleda verovatno nece ulaziti hayward vise, da ne ureknem al bravo

Aj sto sam tebi nego sam i sebi gledaj poena koliko je palo, a zavrsen posoa bio maltene jaooo zivotee

Ajd sad se drzi gordoneee

Ladno su prokockali 23 razlike jebem ti život

Glupani iz Jute

A još ja debil na ovom tiketu slučajno odigrao njega umesto Gobera koji je, naravno, lagano došao.

Srecan detroit svima koji slave!

Ja otisao da spavam kad ih je okrenuo cikago xd