Prijava

al jebem ti zivot jebeni, poslednjih dana sam gadjao 50 miliona sa 50-100din i odigram tiket legnem na krevet gledam onako u plafon i razmisljam sta bi bilo kad bi bilo, prvo nisam ni bio svestan da je to preko 400k evra pa zamisljam reakciju svoju kad vidim da se zeleni 20 i kusur parova, pa kako bi izgledalo 50 000 000 gore u cosku gde pise racun, pa kako bi me kontaktirali kako ide sve to, predaja novca itd. kako bih resio time bas dosta stvari i maltene se osigurao za neki ok zivot, ali i imao dobru podlogu da krenem da pravim nesto vece i tako te stvari mi prolaze kroz glavu i onda kako krecu utakmice, padne jedna druga treca, padaju obicni tiketi, padne i taj lilard koga sam cekao za tih jebenih 7 hiljada kojima bih i sutra isto nesto vrteo u kurac sa nadom da se skine koja para od toga, lilard izroka trojke na kraju trece 28, a granica meni 28,5 reko majku vam jebem, odem na spavanje, ujutru se budim, dao 30 hah pa da naravno, cisto da mi ga nabije i povratak u cemer realnog zivota i srbije i okrutan udarac realnosti da ne moze tako preko noci i da dobijem na ruke, nego da se polomim da ostvarim nesto, a i to mi nije garancija i onda skenja coveka to jbg

Djoks Stajl
Gledam danas u kladzi kako ljudi nerezonski lupetaju igrace. Bez ikakvog osecaja za realnost.

I takvi uzmu pare pre nas koji lupamo glavu, to smo zaključili već poodavno, tako da ti post baš i nema smisla. Ali daj te igrače koje si razmatrao s osećajem za realnost.

armine tako se ja nekako osecam. dobra je ovo stvar majke mi, uliva mi neku pozitivnu energiju cinjenica po postoji sansa da uzmem 16k evra, i tako cu se ceo dan osecati osim onih par sati uvece kad padnem

Dženkins 9.5 +
Dikson asistencije 3.5 -
Kuzmić 8.5 -
Krunoslav 12.5 +
Raduljica 9.5 +
Meklin 9.5 -
Ajon 10.5 -
Higins 13.5 +
Hajns 10.5 +
Hikmen asistencije 3.5 +
Kurbanov skokovi 4.5 +

Generalno ove sezone sam shvatio da nema svrhe igrati igrace u EL jer su treneri poludeli sa rotacijama usled ovolikog broja utakmica i nikad ne znas ko ce koliko da igra. Feldeine momcina igra jednu 9 min pa sledecu 29 tako da ono...
Stoga, nisam razmatrao nijednog igraca sem naravno Ljulja kog nesto zezaju kolena tako da mi je on minus ako uopste bude igrao.

Ovo ostalo bi bilo cisto lupetanje ali taj lik u kladzi je odigrao Rendolfa plus ja mislim i jos par mentola nekih, pa ti njega poslusaj i uzmi pare na kamatu i rokaj singl na Entonija Rendolfa :D
Nit zna ko je Rendolf nit zna dal ce da igra i protiv koga igra, samo nek se roka.

веруј ми да је то најбољи систем, на срећу па кад усере.

а рендолф што је најјаче и јесте плус, хаха, појешће јанкунаса, запамтите овај пост.

Braga - Šahtjor 0-15 min 0 golova 1.30
Konjaspor - Gent 1-3 2.poluvreme 1.35
Osmanlispor - Cirih 2-4 1.53
Paok - Liberec pp 0-2 i dp 0-2 1.40
Karabag - Fiorentina X2 1.42
Viljareal - Steaua 1+ pp i 1+ dp 1.67
Anderleht - Sent Etjen 12 1.32
Apoel - Oli pp 0-2 i dp 0-1 1.68
Astra Đurđu - Roma 2-4 1.50
Fejnord - Fener 1X 1.33
Majnc - Gabala NG 1.72
Kvota: 90

Armine prijatelju tesko mi je kad citam kako patis, da imam 400k viska dao bih ti evo casti mi, ali avaj imam 2000din na tekucem :D

trebaju se juriti igrači jbg, 20 komada svake nedelje nakrcaš, odvojiš po 200din, to je paklica pljuga za one koje puše i dva bejk rolsa čiz za nas koji ne pušimo nedeljno i rokaš celog života jbg, jednom te usere i ćao poz uzmeš nekih 20 miliona i ne moraš raditi ništa više, jednom će proći jbg

Kad covek procita shomijev post prosto mora da uplati 50din upravo sada na 1 zmijicu.

Sta bi ti uradio prvo sa onih 300 soma da si uzeo ono vece kad te prodao Rajs, osim sto bi uplatio izvesnu svotu na arminov racun?

Gde da nađem meki marlboro za 200 dinara, to neki bugarski sig?

4 utakmice preko dana izabereš iz svakog tima po jednog za poene, skokove i asistencije, to su ti 24 igrača, četvoricu najnesigurnijih odstraniš i to je to...pa realno je jebem mu mater šta, samo da se poklope kockice jednom

Ali u pravu je miša, istinu vam priča, ja ću da ganjam tako 14-15 igrača dok ne dođe.

Neću da budem ko mašina

Elem, ja sam odabrao ovo, od vas, samo jedan tiket

Nunali 7.5 +
Veseli sk 5.5 +
Džekson 11.5 +
Kurbanov sk 4.5 +
Rudi as 3.5 +
Ajon sk 5.5 +

ne znam skauzere, verovatno bih kupio 20ak lumia i prodavao po leskovcu, šta ovde znaju, samo im pokažeš da možeš prstima da povlačiš preko ekrana da bi pozvao nekog i ponapaliće se masa

Higins -
Voroncevic +
Kerol -
Burusis +

Ovo zategnite.

Burusis nasao sut u prosloj u prvenstvu, vorocevic ce sutnuti 10 trojki jer je higins pickica pod pritiskom a u armaniju je u kafani slozna braca

Ahha shomy

Ja koliko sam alav stuko bih sve za ned dana, ne vredi

Весели +лагано

Takodje ce judo da ga izduva danas jer nam se nijedan centar nije naigrao ali kad se veseli spisti na 4 pa krene da kuca sa dozivotnim kapitenom kao rancem... Dikson ce isto biti minus preozbiljan,