Prijava

coa ajde saha al s fona cu da igram da znas ako bude neki tejkbek

Odlaziš sa sajta ukoliko ne lažem?

tako je brt, ti ili ja. ali zahtevam i da vidim balans na drugoj slici. ako i balans bude ok da vidim tiket u lajvu na tim koji ja izaberem sa ulogom od 23 dinara, jebes 23 dinara neces crci

moze?

hahah ajde pičko prihvataj i ne smaraj poštenog čoveka ako imaš muda

zakuni se ti sta ima ja da se kunem koji kurac

zakuni se da ćeš otići sa sajta

Аа финог дана на вукајлији

smatram da nema potrebe da se kunem jer se nikada do sada nisam kleo ali ako kazem da cu otici tako ce i biti

sad kupujes vreme samo, ortak ciji je tiket nije kod kompa trenutno...

zakuni se pičko ili ne smaraj, čekam ćilma govnara iako rizikujem ponovno podjebavanje da me je on navukao na nešto

Аа финог дана на вукајлији

Posle Gazimuda, još jedan bastion opozicije će otići sa sajta zbog opklade

sta kao sad ako se zakunem verovaces mi a ako se ne zakunem onda mi ne verujes? nemoj da jedes govna nego kazi da li prihvatas ili ne prihvatas

odjebi, nemaš muda, ova priča je završena. Pizda Ćilmo pobego iste sekunde kad je video moj post, ko ne veruje može da pogleda kad je bio dostupan, pratio sam ga.

Moram da idem, nagovorite ga da prihvati opkladu ovo vam je jedinstvena prilika da me se otarasite. Vraćam se kasno večeras.

Hahah ajde evo ja se kunem i na Psetov ulažem i svoj nalog. Kontrolu regularnosti prepuštam njemu.

Hahaha kakav bezmudaš bombas strašno, sad kao doći će večaras sa šifrom od tuđeg naloga

ahhahahahaha kako nemam muda? nasao si bedan izgovor u tome da se kao zakunem, sad mislim da si kurajber keve mi jer on zna da se nikad ne kunem. samo mislim da je problem u mojim dodatnim uslovima a ne u tome da se zakunem haha znao sam da blefiras pederko maleni ne zovu mene dzaba ajs brejker mnogi su blefovi pali pred mojim visocanstvom

Hahah ajde evo ja se kunem i na Psetov ulažem i svoj nalog. Kontrolu regularnosti prepuštam njemu.

evo moze i ovako medeni, aj ako trenutno u rukama drzim 9 10 u trefu napustas sajt? moze svaka opklada ne biram