Prijava

za utakmice nemam pojma ove dve u 6 i 9, ali konam obe u plus

Opet si nemiran Nermine. Svrbe te pundravci Nermine. Tvoj mladi lelujavi duh što drhti ko listić breze na vetru smiraj ni ne sluti.

I ladno ce da izgubi Ny u sred medisona mrs raspadotine raspale

Rouz manje poena oborilo kvotu 60 al spektakl jbg nije mi toliko krivo, imam jedan ziv sa karmelom

Pa zabiravio sam da odem u kladionicu opet jebem ti brasnhavog mida e sad cu odem a na sestom sam spraru i nemam lift i kupio sam 5 piva da si pijem jet sam zenu i klinca polsao kof njenih al nemam kladionicu a to noje to i nafam se da me popocoja nece naci jer sam pio jebiga.

Aj ne lazi vise ti si bas bolesnik ono patoloski lazov

Kako sjebase grina sudije a on paljevina glupa i sad ja da pusim kurac pa da

Uplatio sam na racun i nije me zaustavila policija pijanog sto je dobar znak. Sacu da proberem igrace sto ste postavljali braco moja.

Ovaj, pa postavite igrace.

Pa dje Rouza manje sad kad je u formi, ja sam odma na prvom sad uhvatio

Rouz, entoni i tomas +, jos Lavine i eto novaca, plus ih imam na ostalim u nekim kombinacijama, veceras se pare moraju uzeti nema greske

Za prijatelja tilma, Stiv Frensis plus ko kuća

Pa rokao sam karmela i porzija plus, pa logicno rouz minus, ko se nadao da ce svi u plus jbg..
A kako ciglare gsw i klivlend pa jbt

Somi 23, znam da smo imali razmirice i to, al brate u nisu si i volis da popijes. Ja sam otvoren da te odvedem na neko ubijanje alkoholom, ti vidi.

Do sad sam bio po kafanama sa trosarincem i dobra bleja bila.

Cekam pare asistencije grin samo i eto hahah pa jebem ti sve zasto nastavljam da igram boga pitaj

Da ima logike ali nazalost rokaju sva trojica, ostali su posmatraci, i ja sam pretpostavljao da ce neko od njih mozda u minus zato nisam igrao Porzingisa..Ova dva mi bila sigurica.

Igrao sam gsw manje, ma sve dolazi, kajri +, ajmo plss

Stiv Frensis hahaha

E meni je Beron Dejvis bio ljubimac, ono kucanje preko Kirilenka <3

Skauzere aj daj jos jednog igraca pored lavina plus da zategnem sa crvenom osecam da si on fajr veceras

Lenard 24.5 +
Parker asistencije 4.5 +
Rondo asistencije 7.5 +
Vejd 18.5 +
Sabonis 7.5 +
Vestbruk skokovi 10.5 +
Tauns 23.5 +
Levin 20.5 +
Pol asistencije 9.5 +
Kraford 15.5 +