Prijava

al glava ko u macora od 3 godine xd

Somi je l cekas ozb bez drkanja, navijao bih dosta ?

Navijaj za karija plus arm ozb

http://vukajlija.com/forum/teme/1186?strana=1782#post_2797119

Papete, izguglao sam ovo da se prisetim kako tačno idu ulozi i sad baš imam želju da probam ovo, ali samo mi nije jasno zašto je posle dobitka sa ulogom 800 koji iznosi 2720 novi početni ulog 110?

Ma da l' misliš da je toliko lud da kači ovde i sam sebi baksuzira da čeka, čeka on kurac i to ovaj papetov sa glavom kao u mačora od tri godine eto šta čeka

Jer koliko sam shvatio, prvi ulog bi trebalo da bude ceo bužet podeljen sa 20.

Lupio sam. Ako igras sa 6 pokusaja delis banku sa 20 i to je pocetni ulog. Ako igras sa 7, delis sa 33. Sa 8 delis sa 54.

Znaci na banku od 2720 pocetni ulog je 2720/20=136.

Lose objasnjavam stvari.

Hahah a otkud znam mislim da je pisao,isto kad je bila afera RICE

Navijam brt,al,sto uze kureta, durent sigurica

Bruklin samo jedna pobeda u posl 17 meceva i nasli 20 razlike da useru sad ove hah

Igrao sa drugom jbg i on odabere njega. Lilarda smo prosli plus, Toronto 215,5 minus prosli itd...

Čekam brt, obrva će me skebati, BO u najavi, a on već 4 penala ima govnat

Ja mislim da durent ima baš onako tanak kurac a dugačak, tj. da mu je kurac građen ovako k'o i on :D

tanak kurac pun govana

Uh papete kako gej to zvuči brt je l' i drug ima kurac sa glavom k'o u mačora od tri godine? Sad će vam februar može neko mačevanje da padne, heheh kapiraš kao mače i februar -> mačevanje xddd

Hvala, te informacije su mi bile potrebne. Moraću da probam.

Hah znam takve tikete, desavalo mi se ja krisom ovamo zatezem nekoga minus, a ortak na zajednicki ga stavlja plus, pa ga muljam kao e procitao sam vuce neku povredu, nekad se spasim, nekad i ne jbg hah, mada ko za inat prodju takvi, a moji padaju xd

Koja kurčina jebena a baš lepo sve krenulo

beverli dao 5p u prvoj cetvr. prodje sve on ne daje nista