Prijava

то кад га играч увреди или навијачи?
нема смисла за навијаче како ће енглези онда да прођу хехе

Smesno, neko dobaci vinicijusu da je mejmun ovaj odma iksira rukama ima da se kmeci svako malo

и одма 3 0службени хаха срећа за нас ми смо толерантни па нећемо имати такве испаде

Алегри отпуштен
Станковић нов тренер спартака из москве

shiri spisak za evropsko: https://pbs.twimg.com/media/GN27a6qXcAAMSnz?format=jpg&name=900x900

između ostalog bode oči izostanak Lazovića, opet nemamo nijednog desnog wingbeka što znači da će da bude lagana promaja na tom boku, neki Rashford het trik u najavi

mislim daleko od toga da bi jebeni trideset trogodišnji Darko Lazović ikoga zaustavio na toj strani ali bar je svestan da igra beka a ne krilo za razliku od Živkovića

Ништа копи пејст са свецког
надам се да психопата рајковић неће бити на главном списку
А остали играчи толико генеричка презимена и каријере да ја појма немам ко где игра осим ових старији и пар млађих биће ово дебакл како год да окренеш на ЕУРУ

neki Rashford het trik u najavi

Nije taj pozvan u represtaciju mislim, ako nekim čudom i ode na evropsko sedeće na klupi.

Питање за шмокљу, једном је споменуо неког црњу јединог активног играча са свецког 2002 ја мислим, ко је у питању?

to je Бартоломју Огбече nije niko drugi

Namjerno si mu ime napisao na cirilici da ja ne bih saznao ko je taj igrac

Propuštam poslednje kolo engleza idem gledam bivši klub za borbu u međuopštinsku, biće krvi
I alkohola

Bartholomew Ogbeche za našu zapadnu braću

Скелетор
Propuštam poslednje kolo engleza idem gledam bivši klub za borbu u međuopštinsku, biće krvi
I alkohola

https://i.imgflip.com/8qii2p.jpg

Propuštam poslednje kolo engleza idem gledam bivši klub za borbu u međuopštinsku, biće krvi
I alkohola

ма опуштено написаћу ја овде шта ће бити имам арену ако неко није знао

Бартоломју Огбече је нажалост пензионисан колико видим од 2023 :(

ma samo nema klub trenutno, sve dok mu na wikipediu ne dopišu former pored ovog Nigerian professional footballer još uvek je aktivan

terziću reaguj