Prijava

Zaobiđi, care, nemaš ti taj juzejdž rejt da bi se raspravljao sa mnom, jer ako počnem, lagano će doći do BO.

Nećeš me isprovocirati, slobodno možeš da pokušavaš i dalje, ne smeta mi, ali ne očekuj da se upuštam u raspravu, naročito ne s tobom.

Ne znam sta ti nije jasno. Postavi sta ti je brat odigrao i ne pravi jebenu famu oko toga. Može li prostije?

Thilmo
Dokazuješ iz dana u dan kakva si ljiga od čoveka, ovo ozbiljno mislim. Fali ti ljudskih kvaliteta.

Thilmo
Fali ti ljudskih kvaliteta

Thilmo
ljudskih kvaliteta

Hahahaah.

Neću više da ti dajem osnova da zagađuješ najbolju temu na forumu, nađi nekog drugog, evo molim te lepo, zaobiđi jednostavno.

Od kako postavljas ovde nista nije prosao, ne baksuziraj coveku vise bolje.

Samo Atletiko da izdrži. Kakvo sam pohlepno govedo morao sam majnc keln da zategnem 3+ umesto 2+ a ni 2+ neće doći danmejebo. Razmišlkam juče golova u nemačkoj ko prosečno kolo jelen superlige, reko danas će bolje sig. oće kurac. Nebi ni stavljo Nemce da sam ustao na vreme danas da uplatim Holanđane, Žabare i Engleze.

dal ovaj celsi da da gol jebenom hullu vise

Svojevrsran fenomen da i na ovakvim mestima gde je sve inkognito, zasticeno avatarom i nikom, posle nekog vremena svako pokaže svoju ličnost.

Imaš one ljige koji se šlihtaju svima, to ne može da bude dobar lik u ril lajfu jer je jebena ulizica, kao aleksandarkg recimo.

E sad, da mi se ukaže prilika, otišao bih da se odvalim od alkohola sa psetom, bohorom, markom, pa i šomijem23, on je na granici.

Ali recimo aleksandarkg bi bio ponižavan uvek, jer je jedinka koja je ljigavštinom naučila da se probija kroz život, a takvi budu zgaženi pre ili kasnije.

Dade ga čelzi, izijem, u 52. minutu prvog poluvremena. :)

dzabe inkognito kad ima glupih ljudi koji stave ime ili nadimak u nik

Još gore kad stave ime i grad iz koga su.

Al' to potvrđuje onaj moj prethodni post, stavi ime i grad, u startu traži neki identitet i priznanje vezujući se za već poznate pojmove.

buducnost jebena me userava, sad sam ispizdeo razmisljam sve da grunem na nesto i teraj

Koliko je ova Buducnost zapravo jadna ekipa

grad stajl i zvanicno ne postoji na kugli zemaljskoj

ma 100 faulova napravite govnari govnjivi, izjednace i onda puse kurac, a gde je suad sehovic daunovac bre

Seade Sehovicu majku ti jebem

Лука Бабић и кога још да ставим?

Загорцу граница 15,5, сад гледам, у последњих осам кола у Аби, пребацио само једном, пре три кола. А у прошлом против Цедевите стао тачно на 15. Био би ред да уђе у плус, али можда је боље да баталим ту логику и ставим неког из НБА.

Ako igra Mushidi iako je granica oko 13,5, vredi pokušati.

Мушидија нема у понуди. Одиграо сам Загорца и Бабића плусеве.