Prijava

Video tek kad je hteo da isplati, dao joj tiket ona kaže "enee, jooj", šta joj majku ti jebem

je l u igri ajverson ovaj majmun kako ide to u ovim govnjivim ligama oce ga vracati ? i sta su umrtvili poenima govnjivim
na poluvremenu majmun 8 treba mu jos kos, poeni jos 70 poena mrtvih reko odlicno kad eto vidis jebem ti srecu govnjivu

hahah ti si baksuz brate, al ozbiljno to mislim, ajde prestani da pratis ljude molim te

hahah 32 razlike vodi mrtvi galatasaraj protiv makabija

ajde gulere nemoj da jedes kurac jebeni

ne znam brate stvarno sta vise, bacam pare iz dana u dan u rupu govnjivu

Makabi je najjadnija ekipa koja je igrala evroligu u poslednje 3-4 sezone, jadnija i od sasarija, zelene gore, strazbura i ostalih. Odvratni i za gledanje uglavnom, tu i tamo poneki atraktivan potez, ali beda sve u svemu. Koliko god da ih pljujemo, nikad dosta, sve su jadniji.

Guler smradina imao 7 poena na poluvremenu, i u drugom ubacio samo 1 poen... Još je pukla 100-ka

prodje bar plus mrtvi on mi je u fixu, a ajverson u sistemu tako da cu se boriti za utesnu nagradu od 2000 jeeeee

Ceo Galata skoro ušao u plus samog Guler jebeni na 8 jebo me i on i Ajverson lažni koji je zakovao na 8. Inače divim se sebi lako sam vešto izbegao igranje na lengforda i uvatio Datomea.

Đentile slepac pravi faul nad Navarom za 3 poena..

Studemajer poklon veka jebenog

"PONOS IZRAELA"?
Od danas ste "PONOS KURCA"

Neko na fejsu koment. Vredi se podelit.

Turci su toliko jebali ponos izraela da su i Palestinu oslobodili xexe

Jel se navaro povredio (nadam se), 7:21 mu stoje minuti celu drugu cet?

Kladionicari ima li dobitaka hahahahahaha

nema jos uvek al se nadamo xd

Ma on igra 15-ak minuta po meču, evo čak i sa povređenim igračima, još protiv Panatinaikosa, imao je smisla Nikolasov predlog, ali šta kad se nađe neki Đentile da ga faulira dok šutira trojku

Djentile jedan od vecih debila kosarkasa a totalno suprotno sam mislio proslog leta