Prijava

Postoji jos jedan razlog zasto te niko ne slusa xd

Ti Tulumbo nisi znao ni ko je on prošli put

Znao sam brate samo nisam bio siguran. Xd

izijem flips
znam sta pricate to ti je ako imam pare boli me kurac za sve.

sedim u penthausu nzm koji je dan u nedelji e to je po meni sloboda a ne porodica ljubav zdravlje siromasi jebeni nemaju nista drugo nego onim sto i majmuni mogu da ostavre

Hahah pa što sad prigovori, Pašutine? Mislim dobro je jer imam dvojku na jednom tiketu, ali deluje kao pomalo glup potez.

a kunem vam se razmisljao sam lengforda ili dzonsona i naravno izduvam, a samo cu na njega pasti sig

Imam gomilu tiketa a ozbiljno se razmisljam da zategnem Bobuu ili kako vec, Simona i Zvezdu H2 za ozbiljne pare,nesto mi se cini da ce doci.

Dzerels, Kuzma, Bobua plus, odvratni Burusis minus u inat, i Voroncvic plus.

Bil, Hejvord, Tomas, to su braca.

Lepe kvote na NBA, sve tesno, al poklon na San Antonio

ajde neki produzetak pls moze i dva

Ajverson već skoro izašao, plus kod Galate ide lagano, ali mora jedan da ga zavuče uvek

Hahaha kako će Željko da nalupa šamare Naneliju posle ovoga. Mada je stvarno odigrao opasnu odbranu na Lengfordu, da ne poveruješ

i opet samo nikolasov tiket ostao, ko ce me izvuci iz govana ako ne on jbg

Je l' zna neko što je Fitipaldo igrao samo 4 min?

Posle čega nisam gledao utakmicu, vidim dobili su, a Naneli mi je ortak ne bih da bude bijen :(

ARTSIOM PARAKHOUSKI 21p MOĆNOM FENERU JEBEMTI OVAKVU LIGU JADNU

Inače, lik u kladionici mi je umesto kurbanova, otkucao neki danski hokej... pa jbm ti sreću...

Brat pre desetak dana igrao na uživo Porto jurio I2+ za 2000, (što je došlo posle što je najcrnje), likuša mu odigrala Porto Juventus Liga šampiona što se igra krajem februara. -.-

ajversonu u napred da se najebem majke 3/10 sut govnar jebeni