Prijava

Bjelica 6.5 +
Džordž 23.5 +
Kanter 16.5 +
Čendler 15.5 +
Kari 16.5 -
Vilijams 17.5 -

jao lupio sam neka cetiri igraca zaleteo se i sjebao sve sa naloga kakav sam mejmun

valjda ce doci

N Young +

Teski ciglar je ovaj momak al ne igra Rasel a covek sutira ko sumanut i kad je ovaj u ekipi, valjda ce uciglariti preko 11 majku mu

Igrao sam dubl Bledsoe i Booker trebalo bi doci tekma na 240p a Denver spolja prima najvise ubedljivo

Nemam ideju sta vise ponuda je prejadna, ovo nesto na sitno..

Edit

Hteo sam Jokica - al igra protiv ekipe koja prima sa pozicije centra kako kazu strucnjaci ponajvise tak da cu propustiti veceras da ga ganjam minus a mora doci vezao je 10 u plusu burazer

Indiana 2
George Hill 2
Adams preko
Denver 1

Jokić je baš skoro podbacio (imajući u vidu granicu koju daju) sa 18-19 poena, i to protiv minesote i lejkersa mislim, a onda prešao protiv gobera, da l' sa 24 poena, tako nešto. Tako da ga ja ne bih ganjao u minus sad, naročito ne protiv finiksa.

Изијеме, јеси озбиљан за Индијану и Минесоту? Мало сам сумњичав због овог Џорџ Хил 2

dzordz hill brate iz jute
a indiana 2

Па не знам шта ти је двојка, плус или минус?

За Хила питам, не за Индијану

Ставио сам њега и Индијану у хендикепу, да се држим правила фибоначија.

ako ces da igras e fibonacija uzmi dva igraca iz jedne ekipe tipa Wejd i Batler i stavis +- i -+ kvota ti je 3.42

Океј логика, данас сам пробао са Плајсом и Тајусом, рачунајући да ће лошија партија Плајса дати више минута Тајусу, али ето обојица остадоше испод. Видећу сутра за ЕЛ има ли неки погодан тандем за то.

ali progresijom 1-3-7

ne mozes evroligu jer se igra malo tekmi

Kosovac zauzeto

Nece

pre sat vremena

Hvala na podrsci

ali progresijom 1-3-7

ne mozes evroligu jer se igra malo tekmi

Какве везе има што се игра мало текми? Не играм само ЕЛ, него и НБА. А прогресија је она 100 100 200 300 500 800.

igras samo NBA i dva igraca iz jedne iste ekipe u 3-4 utakmice, recimo Wejd i Batler

1-3-7

ulog na prvu tekmu na dva tiketa +- -+ po hiljadu dinara, u slucaju dobitka 1420 dinara si suvo plusa. U slucaju gubitka, na sledecu utakmicu cikaga opet isto +- -+ ulog po 3000 hiljade dinara, ako dodje 3000x3,42=10420. 10420-(2000+6000)= u plusu si 2420 din suvo. I onda dalje.sustina je koliko utakmica moze da dodje obojica da odu u minus ili obijica da odu u plus...udji na basketball-reference pogledaj game log pa vidi. To je nesto na cemu trenutno radim, ne mora ovoliki ulog cime se pseto bavi drzi food