Prijava

e bas sam hteo da te pitam ovih dana kako bese onaj tvoj sistem
zanimljivo je to, radio bih beal-wall ja vrvtno

Izijem daj link od toga ne snalazim se taj game log ne vidim

Dobar tandem armine, moze i lilard mekalum.

Izgrmeo sam jedan jokic plus,bledso plus,cendler plus,buker plus, i cela tekma plus aukurac

PuppetMaster
Izijem daj link od toga ne snalazim se taj game log ne vidim

http://image.prntscr.com/image/3926e328cf6b4f07a65a178e9cf13ee9.png

Изијеме, а после 7? Мало ми то покушаја.

Чек, нисам пажљиво читао хах

Океј, сад сам прочитао лепо и остаје исто питање. Ако паднем и на седам хиљада?

e pa ne znam brate nikad ja ovo nisam ni igrao haha, ali dobro sam izneo na forumu ne moze da ne zaintrigira malo bilo je malo zainteresovanosti :D

Стеван
Океј, сад сам прочитао лепо и остаје исто питање. Ако паднем и на седам хиљада?

Стеван

Ако паднем и на седам хиљада?

седам хиљада

Стеван

sta ti znaci ovo sto si citirao??

да је буквалиста и да је љоот

тј, није буквалиста, него користи прилику, јер је љоот

Turčin poklopio crnca Džeksona koji je do skoro igrao u Cedeviti
https://youtu.be/FElhKG1SBKg

Popuši kurac Bjelice, 0/4 iz igre

Nadam se da će uočiti da ovako ne štima i da će se vratiti u evropu već od sledeće sezone, ne znam doduše da l' ima ugovor i za sledeću sezonu, al' bi bilo lepo gledati ga opet onako kako je igrao pre odlaska u nba, a ako će da se vraća posle 30. godine, onda neka se tera u kurac i on i njegova karijera ovakva.

Kao i svaki put, sve ostalo prelepo ide, ali uvek ima ta jedna :) tadeus jang 1-6 prva cetvrtina posle su shvatili da je retos pa mu i ne daju loptu vise
Drugi lavine kojeg trener pokusava da spasi, 20min prvo poluvreme pa jbt i to ga na kraju usrali sutevi
Mada je plajs pripremio teren danas, ne boli kao inace..

3/3 idemoo ko prati dobija xDdd

Jebem ti Cendlere oca, kako Galinarija ne metnem, udjese sva gamad ostala, ne znam sta sam se istripovao sa Cendlerom.. :(

Trebao si rosa ili dzoija xd

Marselje 1. imali su 2 teske tekme koje su ispusili.moraju se nekad vratiti.ajde da se kaze da u susretu marselja i monpeljea dobija domacin.mislim da je olimpik i jaci.a i monpelje je u kurcu.
sarloa varegam 2.ili x2.nije ih varegam dugo dobio,pa kapiram da bi mogao sada.bolje igraju u poslednje vreme.mozda i golovi,al moze i bez.
salke 2-3.lepa kvota,al ne volim da ogranicavam golove.posebno ne na nemce.neki drugi tiket sa jacim kvotama.salke 2-3,varegam 2.
frozine bresa 1. u njihovim duelima dobija domacin.u boljoj su formi.doduse, u tim italijanskim nizim ligama deluje ko da nikad niko nije u formi.
moze na jacem minhen grojterfirt.ocajni i jedni i drugi.ne daju golove.tako da moze i kombinacija x i 0-2.ukoliko to ima.skoro 20 tekmi nema x.mogao bi sada.