Prijava

Mozda je oslonjen rukama i kolenima na krevet i on je ispred xd

Više u smislu da sam toliko umoran da ne mogu ni da spavam. A ima i toga što ležem već deset dana u 6. A ima i toga da mi je mrsko da te trsim u šahu pa izmišljam opravdanja da ne igramo xd

Pa lepo si mogao reci da si svestan da sam bolji i da te vise nece srati pa da ne kvaris skor...

Dragan Kojic Kemba usao u plus :))))))))))))

E kad ste već tu, evo vam predlog za sutra: Braun 12.5 + (nadam se da će ga staviti na 12.5) i Vonamejker 15.5 -, nišanim još jednog samo, npr. ako rendolf bude maks. na 10.5 za plus, ili ljulj ako bude na 18.5 minus i pozdrav, a ako rendolfu bude viša granica ili ljulju niža, onda larkin na 14.5 + i to je odličan izbor.

U stvari ja ću ovoj petorici pridodati još jednog i ispisati dva tiketa i to je, verovatno zizisa +.

Poranio sam malo čini mi se...

Dal stvarno gledas sta ima sutra? Ja necu vise plus odigrati nikad mrs jebem ti plus minus je keva

E da, zizis samo ako mu stave jednocifrenu granicu.

Ma ja to razmotrim ponekad kad sam dokon unapred pa već znam otprilike šta i kako igram, samo se prilagodim eventualnim izostancima, bezobraznim sokerovim granicama i sl.

Danas sam kombinovao, jedan tiket tri plusa, jedan tri minusa, i jedan dva plusa i minus. Ali minus je ipak keva, +1.

Ja imao mekela i slukasa minuseve mekel pajserko dao 2p i to u zadnjem napadu prvog pol a slukas gospodin sa 0p zavrsio utakmicu i nekih 6,7-0 iz igre

Javite ako budu visoke granice u sokeru da tamo opeglam neke minuseve sutra

MENJAMO PLOCU JOKICU!!!

JA NJEMU NBA VOUT ON MENI KURAC

Rivers 11.5 +
Braun 12.5 +
Larkin 13.5 +
Žižić 12.5 -
Kolom 11.5 -
Seibutis 7.5 -

Moram da se iscimam do Milenijuma da opalim Vonamejkera 16.5 -

U Milenijumu Sveda drze na 23.5 protiv Lokomotive, valja i tu probati under
Singlton na 13.5 u Socceru, a u svim ostalim kladionicama 11.5

Strucno odradjena analiza brt svaka cast

Steta sto ce me opet mrzeti da se cimam pa cu sve da odigram u pinu haha

Imam pored zgrade dve kladionice, mozzart i pin, gledam nekad sa terase i mogu reći da u mozzart dolaze daleko veći klošari nego u pinbet, uglavnom sve neki koji se kockaju pozajmljenim parama, pijanci, panduri i poneki penzioner koji je tu ceo dan, a u pin bet generalno mlađa populacija više nevidljiva po gradu, ne znam je li to moj utisak samo

Nemam pojma za to ja pin zovem telefonom zato tamo gemblam

Ali arm je u mocartu ako nesto znac za diskusiju xd

ne kažem, možda grešim, samo mi se čini tako, a zavisi verovatno od mnogo faktora kao što su starosna struktura naselja da li si iz Majdanpeka ili slično