Prijava

Hahaha izbacili Seibutisa iz ponude, poklon dana je bio na 7.5

U Maxbetu su ubacili i ukradene lopte, kako ce da se juri Djenka od sledeceg kola

E pa to je vec lepo maxbet izgleda resio da pozatvara sve ostale

Mislim da ubedljivo najveca gospoda sedi u planetu, nekako klosare odbija taj naziv a i relativno je nova kladionica pa im nije uopste navika da tu obitavaju

Tas sigurno najgora kladza

Planet profesionalna kladza max, al lokacije u NS su im sranje pa sam bio mozda 3 puta. Igre, kvotr, bonusi, sve kida kod njih.

Mozzart mi je najbolji za online kladjenje. Najljubazniji sajt i to. E sad da li je to samo navika jer samo kod njih imam racun...

Da svakako mozzart za online kladjenje bez konkurencije

Jel ovo soker namerno ovako povecao sve granice?

Nikolase, jel si stigao da odigraš Seibutisa?

Kolom -
Zizis +
Vojtman -
Parahovski +

Možda nije baš najlogičnije igrati plus na Parahovskog, mislim da je bio loš u prvoj s Paom, ali nešto tripujem da će najviše uštopovati spoljnu liniju Uniksa, pa da će Art ubaciti 15-ak.

Млатони
Nikolase, jel si stigao da odigraš Seibutisa?

Jesam
http://i.imgur.com/UotgAqR.jpg

planet na satelitu je najseljackija kladionica posle meridijana kod z stanice u bg.
koja ekipa se skuplja.standardni penzosi,neki pokusaji kriminalaca sa maks 2 soma dindzi u dzepu,lokalni dziberi.jedini plus je sto ima par radnica koje mnogo kurvanjski deluju.
jos imaju i bilijar,pa uvek saliveni traze da im se pojaca muzika,pa im ovi to ne urade jer je klajdza,pa onda ovi seru.na stranu to sto cela jebena klajdza igra onaj bingo,pa se nerviraju sto im nije 27 izasao.
ne znam kakvi su onlajn,al tiketi su im najnepregledniji ikada.

Ja nisam siguran da sam ikad u zivotu usao u planet

Ali da, najveci cigani su oni s bingom haha bingo tombola nazovi ga kako oces

Satelit jbg lolo gore cak i od klise

E ajde novosadjani mrs tamo

Kakvi nubovi, Seibutis dao 6 ukupno na prethodnih 6 utakmica

Pa izbaguju nekad tako jbg al brzo sklone

A jbg pseto ti si iz Boleca jebenog to je kao taj Telep kapiram..