Prijava

Ne znam nemoj samo da bude posle nisam rek'o! Jebeš dobitak, onaj nalet adrenalina kad se pada i svakog petka po 3 nove sede dlake, to je ono što tražimo!

Kuzmić, volters i hanter su mi prvi pikovi na večerašnjem draftu.

Ono Soker? Nemam tamo ništa na računu, a mrzi me sad da idem do kladionice, sad se igram u Mocartu. Printezisa sam već stavio na jedan uzaludno haha, Kuzmića ću da uzmem iako je na 11.5, Birča nema, Volters na 6.5... Zar nisi ti rekao Papanikolau plus?

Овај тикет би могао да прође, мада су добре шансе и да не прође.
http://image.prntscr.com/image/dbe72b478df647e59cffde8d49b64c6c.png

Dobro, i Voltersa i Hantera uzimam, Kuzmića neću da trpam baš na previše tiketa, čujemo se kasnije da se dogovorimo šta ćemo sa dobicima, druže

Volters minus, ova dvojica plus, papet. Ali lutrija su ova dvojica, sem kuzmića za njega sam prilično siguran, samo što će mi se radonjić posrati po glavi jer će on na nisku barcokasovu petorku da odgovara niskom sa tompsonom i bjelicom, ali biće valjda dovoljno kuzmiću i 15 minuta igre za 10.5 +. Volters minus jer je govedo i jer se potajno nadam da će jović da zaigra pa zato, a hanter igra protiv bivšeg tima (ne znam tačno sad, nisam gledao statistiku danas, ali čini mi se da ih je prošli put baš natrpao), a uz to se nadam da će birč biti u prvoj postavi sad kad nema printezisa i da će on morati da čuva ajona, a onda da hanter divlja preko milutinova.

Jesam rekao za papanikolaua plus jer kad nema printezisa on igra i na četiri, ali jebeno je to, ne bih se igrao s tim za veće pare, real ima dobre defanzivce i na tri i na četiri.

Mada je u formi papanikolau, natrpa nas onomad preko defanzivne gromade simona, pa što ne bi i nekog tamo rendolfa ili džefrija tejlora...

papanikolaua minus igrao sam iz prostog razloga jer će minus doći

e sad je blokirano vranje skroz

ma nije blokirano, grdelica je blokirana jer je vučić sad tamo, do vranja možeš otići lagano ;)

U zadnjih 10 utakmica Rajs je prebacio granicu samo jednom, a sad će ga čuvati gosn Lazić. Samo kažem.

klaver +
vilbekin +
papanikolau +

dolazi 100% cujemo se posle meceva da se smejem strucnjacima u facu

roberto duenjas ahahahahhaha idi bre somi u kurac

Radmilo nemoj da se nadaš jebeno nego piši realne parove. Čuj nada se Joviću pa zato

sad tek gledam tikete od sinoc, da je urugvaj dao gol u drugom i dosao IIgg cekao bih Srbiju za 21559 lepo bi branio 1x sa 10000 ali ne jebeno NE MOGU DA DAJU JEDAN A PRIME TRI SLEPCI

hej milose bas si duhovit decko
..
....
....

al kad bi se zezali :D

Dobar dan želim igračima na sreću.
Predlozi Tota Kutunja ovako glase:
Vonamejker 15.5 +
Rendolf 11.5 -
Klaver 7.5 -
Papanikolau 10.5 -
Volters 7.5 -

Gruzija-Srbija je u 18:00h
Zapamtite ovaj post pičke!