Prijava

Prepisah od drugara.

DeRozan 27.5 +
Milsap 21.5 +
Lilard 28.5 +
Wall 26.5 +

Doci ce to. Jedino je pitanje Mekolum ili Lilard ali mozda i obojica bice punjenja zestokog sa gsw

EDIT: A KAKO I DA NE DODJE KAD TE SERE DANIMA HAHAHAHAH

Zato sam i ostavio :)

Izasao na pola druge cetvrtine, dobar! Zato verni moj Milsap.... :/

Cak ni predrazinjo ne moze protiv prokletstva teme xd

PAZNJA PAZNJA PAZNJA

Hjuston mh1 -4,5
Sas mh1 -6,5
Klipers 1X
Fener 1X
Bogdan + 15,5
Slukas - 7,5
Teo + 15,5
Vojtman + 8,5
Broj parova: 8
Ukupna kvota: 61,46
UplataRSD 1000
DobitakRSD 61.458,45
BonusRSD 12.291,69
Dobitak + bonusRSD 73.750,14

Dobro dobro samo vi mene kulirajte

Koji sistem da stavim dole bez ove dve u 3 jer nijemogu stic? Mada kad tako budem odigrao ima te dve da dodju sig hahaha

Ili nadji neke druge 2 pa odigraj ovako 3 od 8, ili jebem li ga ostavi samo ovih 6 a odigraj sistem 2 od 6.

jebeni lopovi iz mocarta za fudbal haha ima igra samo x-1 i 2-4 i to sve manje kvote od ovih tvojih, al jbg ubacio jos nesto moje pa za 100 kinti ko ga jebe

Ma stavicu 3 od 6 boli me kurac bas ako oce oce ako nece isti mi je kurac svakako

Ustvari da, zasto bi se plasio velikog dobitka.

Ove prve dve idu iz iksa jebem ti nebo pedja priznajem da ce mi biti krivo AL NEK DODJU AJMO

Spal 1:0 ju ju ju

2:0, zaokruzuj lepi opaaa a evo ga i frozione mocni ajmo jos jedan dajte dok je oedji dignut

Nisam vam rekao da juce kad sam odigrao one dve u glavu ggIiggII, dva lika iz kladze prepisu tiket i uzmu nicim izazvani zajesno 33 hiljade na 150 dinara.

Za ovaj tiket dva malisana verovala u matoru konjinu i investirali po 200 din, tako da je to jedan ortacki tiket.

Ps, uvaljuje ga brat Frosinone

vec su ga uvalili, ponistili im :(

http://vukajlija.com/forum/teme/1186-kladionica?strana=3981#post_3757396
Ako je neko jutros ispratio moze da peva, svaku granicu su izdrkali bukvalno znaci sve do jedne necu ni da igram sad to nek popuse kurac mamu im jebem bogdan na 17,5 alo