Prijava

Soccera sam jebao, oni su mu nekako najdrazi :)

Koliko vidim, ti i Nikolas imate slican, istancan ukus..

@predrazinjo

znas sta je pricao aleksandarkg, pricao je kako je cuo kao da si ti nastradao na brodu

Ne znan odakle ta prica, a i videli me neki ljudi odavde zivig na fb ja mislim.

Scouser imam naloge na 6 kladionica al soccer volem..

Vidi se da nisi bio tu brt xd

znas sta je pricao aleksandarkg, pricao je kako je cuo kao da si ti nastradao na brodu

Pricao si i ti da ce Bobanu Marjanovicu odseci glavu... Ali ti niko to ne nabija na nos!

A znam kontam i ja da je nesto interno...
Eto moz ponekad da mi objasnite te fore u medjuvremenu da ne ispadnem pglu, m?

Jesi jesi izijeme jebem li ti krusnu mrvu

Pedja ja bio obecao sebi da od kladzinih para jebem marinu tadic a obecanja su tu da bi se ispunjavala...

Znaci uzeo si i ti neke velike pare? Ili se Marina jebe za sitnis u sta sumnjam...

Uzeo par puta vece pare al dva puta su mi samo pokrile minus hahaha e onda treci put tri dana za redom iseko. Mada izgleda mi navukla neki malet u vidu radmila sto taj covek moze da izbaksuzira to ne moze niko

Generacijama ce se prepricavati kad je radmilo na +25 u cetvrtoj cetvrtini rekao "ovo je doslo"

Plot twist: nije doslo

Hahahaha

E da ja sam uspeo da padnem na kvotu 1.01. Djokovic 2 kolo vimbldona protiv Kverija.

Bolniji su mi bili minesota i real ali ovo je bio hajlajt da. Atlanta sa drugom postavom u vidu kalderona, dilejnija i muskale jebog okrene klivlendovih 26 razlike sa lebronom, kajrijem i lavom na terenu. Umetnost xd

Jesi to jurio bonus neki sa tom kvotom?

ajde predrazinjo kad budes igrao opet pa postavio imaces postotak ako dodje tj ako pohvatmo

Kyle Lowry 18.5-

Nije bio na šutaraundu, jer je ukočen, ali se očekuje da će igrati. Ipak ako je ukočen jebiga neće se napinjati toliko valjda će se štedeti, pritom utakmica na malo poena, Toro ostajao ipod 90 u 3 utakmice od 4, voli da asistira, u PO preturio granicu samo jednom, a Derozan je naprzen, dao proslu 33p, pa kontam da ce i jos vise lopti uzeti.

Brt opasno mu je pala granica ja sam razmisljao da ga gadjam minus al nisam smeo

I hauarda spustili na 9,5

Znam al meni je izgledno to da doci ce

Sta god znacilo izgledno jebiga