Prijava

Svakako preporučujem da tiket ne pokazuješ nikada nikome bez da pre toga ga dva puta udariš sa dva prsta pa protrljaš o lakat. Jebanje cigančice uvek plus. Uvek veći ulozi. Uvek veće kvote a manje parova.

Gde si ono bese bio sa Kaletom Dijamantom?

Onlajn klađenje je za pičke znači bato odeš u kladionicu i ceo dan tamo sediš jer ako hoćeš Napredak 1 1,45 kvotu da igraš a starina neki pored sedi i kaže "kad paprika ne rodi i čarapani prodaju tekme" znači ne igraš Napredak.

Ako ti neko traži pljugu daš mu, ako ti neko traži 70 din za Kino napušiš ga kurcem.

Onlajn klađenje je za pičke znači bato odeš u kladionicu i ceo dan tamo sediš jer ako hoćeš Napredak 1 1,45 kvotu da igraš a starina neki pored sedi i kaže "kad paprika ne rodi i čarapani prodaju tekme" znači ne igraš Napredak.

Hahahaha

NAJVAŽNIJA STVAR uvek ali uvek na dobitak ostavi bakšiš radnici jer po
a) neće da te kune dok ti kuca tike
b) možda ti da pičke

Gde si ono bese bio sa Kaletom Dijamantom?

igrom slučaja sam se zadesio u Draginju na ciganjskoj svadbi pod 6 šatora

Svoj prvi dobitni tiket dobio sam tako što sam nacrtao detelinu sa četiri lista na poledjini onog papirića što daješ radnici.
Secam se i dalje jednog para a to je bio:
Totenhem - Liverpul 1

Istina sas zubi bi te klao

joooj izgleda da je poginuo aleksandarkg!!..moram da idem u kragujevac odmah nema ko da me vozi!!!

Pa nije iz lajkovca nego kraguuevca hehe

Patty Mills poena 8.5+

DeMar DeRozan poena 27.5-

Giannis Antetokounmpo asistencija 4.5+

Enjoy!

Gleda li iko sta radi jebeno toronto pa ako ovo nije prodata utakmica pa ja ne znam, ne moze niko ovoliko da se usere da loptu ne prevede 5min igre

Izgleda da nije bila xd

Vaše kladionice više ne daju pare nego naše kladionice.

Zato ja i ne dobijam te velike iznose, samo jos da saznam zasto ne dobijam ni male.

wrw igraš sitne uloge sa po petnaest parova

Oce li biti sta danas jebem ti zivot ovakav