Prijava

znam, pa zato sam ga i postavio
i posle kaži da ne razmišljam o vama

Zajk ima milje na stolu hahaha

Au ps al ga pojeba ovih dana

Jesi me ispratio za nba?

Ma jok nabacao jos pre par sati nesto bezveze sad vadim tiket od 4 igraca 3 atlante i sva 3 plus ja ne znam sta sam ja radio vadim tiket sad frapiram se pa tacno nije istina zivot ovaj

Dvejne vejde dvejne vejde

Sta cemo danas poigrati?

I meni je sjebao oba tiketa on jajarko jedan

Ima dosta timova koji ''moraju'' da dobiju da li za evropu ili titulu. E sad da li ulegnuti malo jace i to je to za ovu sezonu sto se tice fudbala ili se ne zaletati hmmmm

Sta to je to pa ima Liga Sampiona HAHAHA

Danas je svetski dan poigravanja

Vest Hem 2
Kristal Palas 1
WBA X

imam je nekog ujaka, to jest rodjeni mi je ujak, koji je ucitelj, ujna mi je isto uciteljica, ima dve cerke, moje sestre i preveliki je zaljubljenik u kladionicu i fudbal, a one ga kritikuju kao stalno sto igra i baca pare. On recimo, sigurno mozda odigra 200 tiketa nedeljno, to je mnogo, a bas retko kad mu dodje nesto. I sad proslog Nikoljdana bio ja kod njih na slavi, ujutru sam dosao, i kao ajde da slomimo kolac, ajde, okupimo se svi, i taman da krenemo on pade preko stola i poce da mu izbija pena na usta i krv..

izijem flips
imam je nekog ujaka, to jest rodjeni mi je ujak, koji je ucitelj, ujna mi je isto uciteljica, ima dve cerke, moje sestre i preveliki je zaljubljenik u kladionicu i fudbal, a one ga kritikuju kao stalno sto igra i baca pare. On recimo, sigurno mozda odigra 200 tiketa nedeljno, to je mnogo, a bas retko kad mu dodje nesto. I sad proslog Nikoljdana bio ja kod njih na slavi, ujutru sam dosao, i kao ajde da slomimo kolac, ajde, okupimo se svi, i taman da krenemo on pade preko stola i poce da mu izbija pena na usta i krv..

Moja Teča tako isto samo što je voleo Sobu i bila posna slava pa nije krv već prebranac

Sanjao sam jutros Zvezda - Vojvodina tr 0-2

stavim 6 tekmi engleza gg, ali mi bude mala kvota pa dodam i 3+

5 se završilo 1:1 jebeno, šesta 2:1

proklet sam čovek ali ozbiljno sad