Prijava

a kada cemo saznati to nikad jer smo bedna govna

+1

Znam da je svima tesko, osecamo tu gorcinu, ali zivot ide dalje!

Horford skokova 7.5+
Thomas 30.5+
Love 15.5-
Irving 25.5+

Пс брт, си жив? Јави се бебо, бринем се

@dyo

a daj brate ko sad to da igra hahaha

Hahaha jebiga jizijem i meni onako TESKOBA, al ako ne odigram zaspacu a hocu da gledam bar prvo poluvreme i BOSTON DO TITULE BRE

Nema bre predaje, i dalje mora da se veruje samo jako...

Odigrao sistem 3 od 9 Amerikance MLS i Open Cup, GGIiGGII... da se prati nesto.

Klivlend 2
Irving 24.5 -
Olinik 8.5 -

Preljep 93+ gol za DP11 Monaka. :)))
na nuli sam

Lagano došlo

Nikolas.
Klivlend 2
Irving 24.5 -
Olinik 8.5 -

pre 8 sati

Zverev - Fonjini 1.set 10 +
Nišikori - Delpo gemovi 22.5 +
Gofan - Čilić hendikep gemovi 2 (-2.5)
Đoković - Bautista Agut 1 i 1.set 10.5 -

Nikolase kako odlazu ovaj tenisbjebeni? Raonic evo zavrsava nece biti nijedan mec muski, a odlozili i djokovica i vavrinku za 4 jebeno stooo?

lester, exeter, luton, bazel, ostende, volendam sve gg, 14 kvota

Cisto da ne bude da sam lagao...jos na poluvremenu zovem i bacim jos 8k na pacu iks jer je bas delovalo kao da je namesteno jedan jedini sut na gol van okvira za poluvrrme reko jebe se ovima ni ne igraju
Edit: i da, jebem li im sve zivo i mrtvo sto imaju a ovog trezoristu imbecila samo dok budem video naplaticu mu i moje i vase pare

evo jedan lep tiket za večeras:

JAnćepings-Jurgorden GG3+
Volen-Kjaso 1x 0-3
Avelino-Latina 1, 0-2

Ukupna kvota: 15
uplata po mogućnosti, a ja preporučujem ako slučajno nadjete 1000 din negde, da uplatite na ovaj tiket

e svakakvih budala sunce ti jebem, da ispusti Partizan titulu protiv Radnickog, pa ako ne znas sta ces od para daj sirotinji budaletino

Majmune uzeli bi titulu i sa iksom nemoj da jedes govna bila je klasicna "po bod i jebe nam se" utakmica i nemoj da si bezobrazan nisam ostavio tikete da bi se ti pravio pametan nego da ljudi ne misle da sam ih jebao da pucaju pare bezveze

A ti zajk mrs u kurac ajde