Prijava

Hartberg - Salzburg G2+
Liverpool - Fulham 0-3
Stoke City - Everton GG
Montpellier - Evian TG 1
Chievo - AS Roma 2+
Napoli - Palermo D2+
Young Boys - Zurich 2+

Kvota 8,4.

slucajnbo izbrisah komentar..

jutros mi javi lik da igram zvijezda - sloboda dvojku, kvota 8 je bila... i trcim ja u mocart sa komsom kad mi lik kaze kvota pala na 5.5 i maks. ulog 200 dinara...ma odlicno....3 dojave za redom ja ne mogu da uplatim jer je jebeno B L O K I R A N O! ..

EDIT: Jebo Luzenac, mrtvaci glupi, coa...

Liverpool 0 - 1 Fulham --- Stoke 0 - 1 Everton
Na oba meča vode gosti,a golove postigli igrači domaće ekipe xD ahahhahhaha

Što bi rek'o Džanki, deste. :) 'Bem ti život, od kako sam se iselio iz onog šugavog Mocarta, život mi se preokrenuo za 180 stepeni. :D Baš danas ja i ortak videli da su renovirali Soker dole kod nas u kraju (koji je inače bio zatvoren zbog neke afere sa aparatima, mislim da je bilo i na vestima, no nebitno), i to baš fino renoviran, ima i kafić u sklopu njega. I odigr'o 2 tiketa, na oba uplata po 100 kinti. Na jednom me oboriše za 1500 samo Krotone i Ćitadela. Ja igr'o x, ono doš'o 1, i to iz dvojke. Krivo mi je zato što sam ubo moj voljeni Briž, gde je kvota bila 1.80 i Stouk - Everton x, a inače me bole brige pošto sam drugi tiket prošao. :) Ono jes', sića je u pitanju, 750 kinti, ali taman od toga mogu sutra da odvojim da odigram neke sigurice i da nabijem lep ulog. :) Jako lepo ide u poslednje vreme, majku mu božiju. :)

Ti mali tiketi vracaju samopouzdanje, bratic. Samo na osecaj i bez mnogo razmisljanja. Vidis na tabeli sta kome treba oko bodova, dal ce da se cimaju, poslusas srce i trpas na tiket.

Bajdvej, ja sam lose prosao danas, sto je Liverpul igrao onako govnjivo, ebem im oca?

A i ovaj sugavi Monpelje, penal promase, o boze!

Ti mali tiketi vracaju samopouzdanje, bratic.

Jes' vala. :)

sto je Liverpul igrao onako govnjivo, ebem im oca?

Govnjivo? Ono je, po mom mišljenju, odličan rezultat po njih koliko slepački igraju ove godine. :D Ja se razmišljao da danas odigram x2 duplu šansu, kvota bila 2.18 jebote, ali ne htedoh jer su prošlu dobili, pa rekoh saće da uđu u formu baš kad im ne treba jer tako obično i rade. Luda ekipa skroz bre, zato ih i gotivim. :D

http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1178-7491240-977
fakje..

Uplata 50
Dobitak 450

Sace krene prica to malo voo noo.
Mene bole kurci!

el se kladi neko na izbore?

brao Sale...

aj sledeci postavi, ja na tu kvotu lupim 500 do iljadu pa se talimo...

ili salji na pvt...

ipce...aj bih se kladio :)) nego sto nema neke dodatne igre....tipa ko ce predje cenzus vo no...a inace bih stavio 100-200 evra na tadica...1.7 kvota

dobio bi Dzanki, ko sto ce Tadic da dobije...

dakle, kurac...

brao Sale...

aj sledeci postavi, ja na tu kvotu lupim 500 do iljadu pa se talimo...

ili salji na pvt...

Fala.

Ma iskombinovao.
Uzeo nesto od Predrazinja i sa drugog sajta.
Cisto onako da odigram i eto.
Ako sutra nesto odigram, saljem u PVT!

Jedan, bar po mom skromnom mišljenju, jako dobar predlog za sutra: PSŽ kečina! Monpelje je konačno kiksnuo i ovo im je jedna od poslednjih šansi da se vrate u trku za titulu. Valja staviti i gg3+ ili nešto tako jer očekujem dosta golova. I isto tako Lion kečina. Za ostale me mrzi da gledam, ali kad vidim koliko i kakvih ima tekmi sutra, jaaoooo. :)

Evo mojih predloga posle 2 dana pauze:
Bolton - Totenhem 1+pp & 2+dp
Sparta p - Sigma 1&d2+
Genova - Kaljari 1
Milan - Atalanta X2
Nec - Az 2
Barcelona - Malaga X2
Bilbao - Real 1X
PAO - Atromitos 1&d2+
Celzi - Njukastl 2gg
Dizon - Okser gg3+

Od ovih 10, barem 5 ce da prodje. :)

Ала си посеко фаворите Газимудо, свака част. Синоћ је пао Монпеље, да видимо ко је следећи.

Требао би ту и Атлетико да дође, боре се за Европу а има још 3 кола до краја и плус играју ћа.

Ко игра на Лацио паре је бацио али иста прича важи и за њих, 4 кола су киксирали, можда је време да се опамете против Сиене којој бодови не требају у животу.

Контам такође и Парма-Интер гг3+, Парма у задње време кида, 4 победе за редом, Интер јури ка Европи, ваљда ће да се гађају головима као до сада.

Такође се слажем са Блејком, ако ПСЖ сад не победи нек се сви колективно упуцају у главу а пре тога Анћелотија могу слободно на ченгеле..

DZANKEE

Kvota ti je sad na ovo 1.05. :)) Ovo se ne vidja cesto, na goste kvota 1.05, jok trebali da stave sa hendikepom. :))

Rodjo, blokirana jos juce ujutru...tad je kvota na goste bila 8 :)

Dođite u Mladenovac, ovde nikada ništa ne blokiraju