Prijava

Al najjaca fora, na goste 1.05 na domacina 1.85.
Pa ako su mudasini da toliko spuste na dvojku,zasto onda ne podignu keca?
Ja bih bez problema igrao 1x, i kvota bi verovatno bila 4,5

Da iznesem i ja nekoliko parova:

Lion-Valensien 1 1.55
Bazel-Tun 3+ 1.55
Fiorentina-Novara 1 1.55
PSG-St.Etjen 1 1.75
Valensija-Osasuna 1 1.5

ukupna kvota 9.5

I neka neko iznese svoje misljenje o ove dve tekme

Marsej-Nansi, keca bi zviznuo

i

CSM Polimeripiramida-Rapid B, dvojka

Моје цењено мишљење, Марсеј савршено боли уво за лигу, свакако су изборили место у Европи сл. године тако да су сва три знака у игри, пар за избегавање - по мени.

Нико неће да звекне кеца на Де Графшап, играју са задњима за опстанак у лиги, домаћи терен плус Кенгур на голу..

Da SNS osvoji preko 32% glasova je 1.85. Mislim da bi to trebalo da se igra. I SPS-PUPS ima isto dobar prolaz, 11% granica, treba tu tući 2, osvojiće oni preko 11%

SiM

Fala lepo... A ovo na De Grafsap, pa mislim da dva zadnja direx šupičkumaterinu, a 16. igra neke plejofove sa ovima iz druge lige?!

Ремац, која то клаџа? :)

jel moze to da se nadje na sajtu a ?

Bukvalno se ne sećam da sam, bar po mom mišljenju, skoro odigrao bolji tiket.
Bordo - Ren 2
Kaen - Lorijen x
Lion - Valensijen 1
Uplata 100, dobitak 1300. :)
Renu treba da ostane u igri za 4. mesto sa Lionom, jer iako imaju bod prednosti, imaju i utakmicu više, a Bordou ništa ne treba, a i objektivno su prilično jača ekipa. Kvota neverovatnih 2.80!
Kaen još uvek nije obezbedio opstanak i iako ne blistaju na svom terenu, Lorijenu apsolutno ništa ne treba, a Kaenu bi i bod dobro došao. Ne verujem da mogu da ih dobiju, ali ni to nije isključeno.
Lion poklon kvota. Trebaju im bodovi jerbo se kolju sa Renom za to 4. mesto, a pobeda bi im sela k'o kec na 10. E, da, singlirao sam i PSŽ - St. Etjen 2:2 tačan rezultat. Nemam pojma zašto, imao sam osećaj da će biti ili 2:2 ili 3:2 pa se ipak rešio za ovo 1. :) Ovaj Soker je bogovski jer možeš da opizdiš singl i za 20 kinti jebote! Ja cepio to za 50, pa ako uđe, do jaja, ako ne, opet dobro. :)

Што би река' Владо Георгијев, " какав си ти крааааљ, мајке ми"..

Bataljujem kladžu.

јел има неко квоте за избореее?

Poceo sam da pravim neke zajebanije analize po rokovniku, evo sta je proizvod

PSG - St.Etienne X @ 3.40
Golovi 2-3

Forma

PSG:
I P N P I

St.Etienne
I N P P P

Dueli:

2009 2010 2010 2011 2011
PSG X PSG X PSG

Bodovi su potrebniji PSG-u (iako pobedom ne mrda sa 2. mesta), ali Etjenu odgovara nereseno. U dobroj su formi zadnja tri kola, a domacin ce juriti ko muva bez glave. Moguc scenario je i dosta kartona uz crveni, ali ne tipujem pobedu Etjena. Iks tvrd ko zemlja, barem po svim ovim analizama.

Sta biste vi odigrali onda?

Sta biste vi odigrali onda?

Golove. :D Realno, mnogo je zajebano skapirati šta će biti. Vrlo je moguće i da će Parižani dobiti ali i ovo što ti reče, sigurno je da će juriti, samo je pitanje da li će realizovati te šanse koje stvore ili ne. Igra se danas mnooogo tekmi, tako da bih ja ovu ipak preskočio, iako sam odigrao 1 navijački. :)

Што би река' Владо Георгијев, " какав си ти крааааљ, мајке ми"..

Fala na kontinentu, ali što? :) Da, glup sam, verovatno misliš za ovaj tačan rezultat. :D Ma neki blesavi osećaj, ko ga jebe bre, bole me brige za 50 kinti. :)

Јебено објашњавање! Џанки краљу!

Fejse:
http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/320003/Dragan-Djilas-sigurica-na-kladionici

ТАТИЦDzankee

јел има неко квоте за избореее?
ЦИТАТ Јебено објашњавање! Џанки краљу!

Od ove silne ponude danas, ja odigrah na kraju ovo

Čelzi D2+
PSŽ 1
Bazel 1
Valensija 1

Kvota 5, uložio sam crvendaća.

džankee pala je kvota na tadića pre neki dan, sad je svuda oko 1.40.

a i ostale će se menjati sigurno kad CESID objavi svoje procene

ja bih igrao na ovo za naprednjake da neće imati preko 32% posto na precedničkim, fina je kvota a suluda je skroz opcija (vidi se i koga podržavaju kladže lolo)

sumnjam da će i 30% prebaciti

ima finih varijanti, moram baš listu nabaviti

Gde može da se uzme ta lista?

Томи Џери

Lion-Valensien 1 1.55
Bazel-Tun 3+ 1.55
Fiorentina-Novara 1 1.55
PSG-St.Etjen 1 1.75
Valensija-Osasuna 1 1.5

ukupna kvota 9.5

Ovo će biti moj prvi tiket u pravoj kladionici posle 3 sedmice. :)

Moji predlozi:

Lil
Udineze
Djenova
Lacio
Sion
Majorka
Sevilja

Lilu,Laciu,Udinezeu,Sevilji treba za Evropu.

Djenova mora da dobije za opstanak.

Majorka treba da dobije,Rajo Valjekano zadnja 4 kola bije ko stigne.

Sion gostuje direktnom rivalu u borbi za opstanak i kvalitetniji su mnogo.