Prijava

Kako kod ovih liga npr. Crna Gora, ima ih 12 a imaju preko 30 utakmica. Po 4 tekme sa istim protivnikom ili kako? Koliko će oni imati kola? 33 ili 44?

Данас сам решио да црвену поклоним кладионици, него, да л је боље одиграти један тикет са квотом 4-5 или рецимо 4 тикета са квотом 10 и ставити по 250 дин?

Ako mene pitaš jedan sa kvotom 10+. Šta imaš od kvote 3-4, džabe se nerviraš, ovako ako pogodiš bar znaš da si nešto dobio.

Jedan sa kvotom 4-5. Ja sam igrao bari 1, augsburg 1, lion 1 i leh 1. A mislim da je danas jagodina 2, radnicki kg 1, monako 2, lacio 3+, rad 1.

A mislim da je danas jagodina 2, radnicki kg 1

Додао бих још и ОФКу 1 и Реал са Нишаве 1

Rad - Donji Srem 1
Sloboda - Crvena Zvezda w2 (zbog uslova)
Radnicki Nis - Spartak Subotica 1
Vojvodina - Jagodina x2

2 crvene
6 i 200 dobitak i ajukurac

Србија, Хрватска, Босна, Албанија, Румунија, Бугарска, Молдавија, Белорусија, донекле и ТУрска и Јужна Америка, само пуца од намештања тако да на озбиљне тикете избегавати, маму им јебем. И Италија, Француска 2 лоло,

Odigrao sam jedan na kvotu 4.5, i to u Meridianu. Ako puknem vraćajui crvenu kad otvorim karticu kod njih. Inače, ta akcija im traje do 15. Maja, ako nekog zanima.

CapooN
Rad - Donji Srem 1
Sloboda - Crvena Zvezda w2 (zbog uslova)
Radnicki Nis - Spartak Subotica 1
Vojvodina - Jagodina x2

2 crvene
6 i 200 dobitak i ajukurac

Ја још јуче одиграо исти тикет као твој само што уместо звезде имам кеца на ОФК :D

Тебра јел кец на Дечић или 2 на Рудар ? Логичније ми је ово прво, јер Рудару не требају бодови, док се ови копрцају за опстанак некако ?

Pa meni rekli dvojka... :) jebem li ga. Sto se tice Jagodine, igrajte ljudi x, previse ce provaljeno biti ako im daju sva 3 boda. Posle toga pobedom kod kuce, idu u Evropu. Naravno, pod uslovom da Cuka ne dobije muslidze, mada mi je to tesko, posto se muslidze nadaju jos uvek.

EDIT: A Lokomotiva je svuda blokirana.

Odigrao sam jedan na kvotu 4.5, i to u Meridianu. Ako puknem vraćajui crvenu kad otvorim karticu kod njih. Inače, ta akcija im traje do 15. Maja, ako nekog zanima.

http://vukajlija.com/forum/teme/1186-kladionica?strana=1753#post_2775951

A da si pitao mogao bi još više "smanjiti rizik". Mogao si odigrati 7 tekmi sa kvotom >= 1.40 za svaki par, i ako omašiš jednu vraćaju ti 1000 kinti, ako omašiš više od jedne vraćaju ti preko računa 1000 din. BONUSA. Ako staviš recimo prosečnu kvotu 1.5 to ti dođe 17 000 ako se ne varam dobitak. Što je fino bar po meni.

E jbg, to nisam znao. A i što mi to nije objasnio onaj u kladionici slepac.

Kako kod ovih liga npr. Crna Gora, ima ih 12 a imaju preko 30 utakmica. Po 4 tekme sa istim protivnikom ili kako? Koliko će oni imati kola? 33 ili 44?

Tri kruga po 11 utakmica.

Piše možda na tiketu, "AKCIJA 7+", kod mene su baš do jaja ljudi, imam ih i na spid dajlu, kad moram da branim ili sl. ali inače, moraš sve da im čupaš, i realno ih libo racku, tako se čini.
Pre je bila akcija "5+", gde si mogao od 5 tekmi sa kvotom većom ili jednakom 1.30 da povratiš pare, ako promašiš jednu. Ali je mnogo bilo "povraćaja".
INAČE: TIKETI IZ MERIDIJANA NE IDU U KANTU NIKAD
Imaš bubanj, džekpot broj, otvaranje računa, povraćaj za promašenu jednu i sl. tako da se dobar deo reciklira. Još jednom kažem, uhvatite se jedne kladionice, i samo u njoj igrajte. Meni je Meridijan najbolji, u mocartu igram jedino kad igram brzi, jer me mrzi da ponovo tražim po listi i da ispisujem kvote.

Skinuli su u Mocartu prelaz 2-1 za tekmu Lokomotiva Zg - Rijeka

U Milenijumu je kvota 5 :D Koja je ovo zesca navlakusa, garantovano nece doci...

Tonu zivaca sam izgubio ovih dana.
Prekjuce smradovi iz mozzarta nisu hteli da mi verifikuju tiket dok nisam ubacio jos jednu utakmicu, kvotu 1.12 na koju sam naravno pao. Kao ne mogu da prihvate toliku uplatu, a ja ne smem da smanjim zbog sistema.
http://i.imgur.com/9yqsZFU.png
Sutradan, tj juce, stisla se muda, nikada nisam uplatio toliko para na tiket. Niz se priblizava kraju, da li da vadim ''crkavicu'' ili da idem dalje i presecem pukovnik ili pokojnik. Uplatim ovo, jos veca uplata koju su sad bez problema prihvatili, i posle vidim da je deranje igrao na Vasington i sjebem se nacisto. Dobro je pa nije bio u pravu :)
http://i.imgur.com/5X4USlL.png
Tako da je moja sezona kladjenja gotova, za SP mozda neki tiketi od po 200 i to je to :)
Sada idem da skupljam slicice da se relaksiram i da se nagradim za mesec ipo dana teskog rada :)

Da rezimiram, poceo sam 26. Marta zavrsio 10 Maja. Od 2000 napravio 62000.

U sunce ti...Sto ne podeli nesto sa sirotinjom :( Svaka cast :)