Prijava

Гледајте то са ведрије стране, бар неће више да лупа глупости на овој теми, која је заправо раније и имала смисла, пре него што је кренуло да се зајебава са дојавама.

Ставићу га ја и на стуб срама, само да смислим неки, што би реко Бурзум, пекидџемовски текст.

dobro, pukli smo. navukao nas do jaja, i to je to.
džanki, svu sreću ti želim sa daljim klađenjem, ali se nadam (ako nisi tolika pičketina da pogaziš svoju reč) da ovaj put više nećeš deliti ništa ovde sa nama, niti ćeš bilo kako uticati na kladioničare vukajlije...
dobro, jedan otpao, ko je sledeći sa dojavom?

p.s. e, naopako kako je bila dobra dvojka na inter, a stavili kvotu 3. igrao sam ga na jednom tiketu 2-2, no me sjeba mančester, na isti prelaz. jbg.

Kivna raja hoce da rastrgne Dzanketa.

Пеки не мора на стуб срама баш, не верујем да нас је намерно сјебао.. Помераћемо му дупе где стигнемо и ако је већ пристао да се не појављује на овој теми, мислим да је то више него довољно.

едит: није нас нико терао да се залећемо ко сомови..

Сада више него актуелно.

http://www.youtube.com/watch?v=Thxdsus0wKQ

Ево једна још јача:

http://www.youtube.com/watch?v=nOXibrda_nA

Čovek je imao najbolje namere. Njemu je sada višestruko teže, bar onoliko puta koliko je pvt-ova poslao. Nikada nisam verovao u dojave, a ovo sada je to i potvrdilo; uvek treba uzimati sa velikom rezervom takve stvari.

Ма није ствар у томе да ли нас је намерно или случајно сјебао. Ствар је у томе да је из чиста мира дошао овде и почео да нас пали како је платио дојаву 100 евра, и како долази 100 посто, па ће још и да буде фин и да је нама да џабака. Пола нас вечерас не би ни играло кладионицу, да он није дошао. Боли мене туки за кинту, снаћи ћу се некако већ, али ово је тако педерски, да не могу да опишем.

И немој неко да каже да смо сами криви зато што смо се примили.

Причао сам ја још више месеци уназад да тај мали нема благе везе са клађењем, и да само лупа глупости. Још се сећам кад је написао овде како нема ни динара, а ставиће 500 кинти на дојаву из 2 у 1, иначе би ставио 50 евра. Еј бре, клинац девеспето!

Кад боље размислим, сами смо криви зато што смо глупи као курац.

Дакле, нећу на стуб срама, али ако га видим да је написао један пост више од извињења, или ако којим случајем учествује у овој теми као раније, биће зајебано.

Ali znate sta mi je neverovatno.Koliko oci i guzica iskoce u tom trenutku.DAJ DAJ DAJ sto vise...Nema rucna da kaze,cekaj pazi stani,razmisli.

Ja nisam uplatila, fala kurcu da mi se napokon nešto dobro desilo. :)

Управо тако Љаксе. Не љутим се на Џанкија, али мало прозивања мора пасти. :)

Причао сам ја још више месеци уназад да тај мали нема благе везе са клађењем, и да само лупа глупости. Још се сећам кад је написао овде како нема ни динара, а ставиће 500 кинти на дојаву из 2 у 1, иначе би ставио 50 евра. Еј бре, клинац девеспето!

Кад боље размислим, сами смо криви зато што смо глупи као курац.

Да, све то што си рекао потврђује тезу да смо глупи као курац и исто толико алави. Мени је Џанкијево баронисање временом постало симпатично јбг, а ово сам испратио ето чисто да ми не буде криво ако дође.

Причао сам ја још више месеци уназад да тај мали нема благе везе са клађењем, и да само лупа глупости. Још се сећам кад је написао овде како нема ни динара, а ставиће 500 кинти на дојаву из 2 у 1, иначе би ставио 50 евра. Еј бре, клинац девеспето!

pa dobro bre, peki, zar se tebi nije dešavalo da nakupiš od užine stotinak evra za nedelju dana?:)
da ne bude sad da smo svi pričali kako nema veze (što je, objektivno, i bilo), jebiga, smiriće se ovo... nekad. mene su iskreno najviše iritirala proseravanja za vreme utakmice (55. minut... "imao sam dojavu 2-x") i ono psovanje posle nekog omašenog para. pa majku mu, svi smo mi kladioničari, znamo kako je kad se padne, i opet se suzdržavamo...
a i dalje sam za to da se okači na stub srama, jebiga, ipak je takav bio dil, zar ne?
ispoštovao on svoju reč, hajde da i mi ispunimo naš deo dogovora.
dakle, KAČENJE NA STUB!

ja sam se sad ulogovao i nisam uplatio....ali šta znam, malo je trulo...

ovo što se tiče očiju, nema tu mnogo mudrosti, celog života ili bar od kad se kladi puca čovek, neki čovek, ja, vi, neko..i onda se pojavi neko kaže "sigurno"..svako bi uplatio, bar soma...

neki dan sam reko Džankiju da ne postuje više ovde, da nađe drugu zabavu, da ostavi poštene i jadne kladioničare na miru...sad mogu samo da mu kažem

Džanki nećeš jebati, nikad...

Ma hajd', popusili smo djoku i kraj... Govorim sebi ne jebi te dojave ni 2%, al dzabe kad mi zine dupe cim vidim rec dojava.... Tako mi i treba....

Да, све то што си рекао потврђује тезу да смо глупи као курац и исто толико алави. Мени је Џанкијево баронисање временом постало симпатично јбг, а ово сам испратио ето чисто да ми не буде криво ако дође.

Ма рекох ја још јуче, да добијамо како год да окренеш. Овако смо га се бар отарасили са теме, да не пали масу. Општепознато је да су кладионичари паљевине, и да ако им кажеш да имају дојаву која долази има да се приме 99,99%.

Džanki nećeš jebati, nikad...

Džanki nećeš jebati, nikad...

Džanki nećeš jebati, nikad...

lolololo, na stub, more!

Такав смо народ Пеки јбг...

Цоа што си тако бруталан према младом Џанксу? :) Ако хоћете можемо и да гласамо за тај стуб срама. Мада ипак мислим да је и ова бламажа доста.