Prijava

Џерико нигга, одличан предлог у вези најпопуларније теме форума. Потписујем.

Sto se tice naslovne strane, predlazem najnoviju definiciju dana, i najpopularniji poster prethodnog dana. Moze cak i link ka najpopularnijoj temi na forumu prethodnog dana. Tako bi se svaki dan menjao izgled naslovne strane, a bio bi atraktivan sadrzaj.

za postere se slazem, ali za forum ne, jer je glupo, stajao bi stalno kaladont ili ko poslednji pobjednik... i samo jedna defka i jedan poster cijeli dan na naslovnoj strani??? mislim da nije ok..

Inace, Celtov predlog je vrlo solidan, s tim sto vecina posetilaca nikad ne bi ni usla u groblje i cistiliste. Ali to ne vidim kao problem.

o tome pricam. zvuci strasno, ali oni koji su zaduzeni za to, i koji su uvek ovde citace cistiliste... ali ne mora bas svako ko dodje na vukajliju da lista svasta kad klikne citaj redom.

ajde kazite koliko bi voleli nekad kad bi mogli ovde da kliknete na dugme i da iscitate recimo svaku drugu dobru, smesnu definiciju. ne mora bas da pod definicije idu
http://vukajlija.com/house-muzika/189015
http://vukajlija.com/motherfucking-house/189014
(nista protiv autora, samo sam izlistao prve dve sad)

Смарко, претпоставимо да ће се подфоруми везани за игру и ''Све везано за Вукајлију'' искључити из тога с обзиром да су превише интерни.

Ништа то неће да вреди уколико не буде на насловној страни био следећи текст

Бесомучним клитакњем по свим оваплоћеним линковима на овој страни ћете бити у стању да доживите духовно, поучно и шаљивџиско, просветљење, које вам дарују многи од људи несебичнија свог знања. Телесно просветљење се пак стиче по'пољу, па не сметните са ума вашега благодати пољане равне и брдовите!

Sto se tice naslovne strane, predlazem najnoviju definiciju dana, i najpopularniji poster prethodnog dana.

Маајде, постери... По мени, то би требало да се гурне у најневидљивији запећак Вукајлије. Фестивал плагијата и недуховитих коментара.

Ja ne tvrdim da je predlog idealan. Ali ima i dobrih postera (mada retko), a oni su opet dopadljivi i menjali bi se svaki dan. To su prednosti - sad, moze i onim principom da neki ziri (moderatorski ili kakav vec) odabere definiciju za taj dan, pa moze i poster.

na naslovnu stavite test inteligencije. ko hoće da uđe na sajt mora da ima IQ veći od 120. na primer....

a posteri su generalno teško sranje... uključujući i moje... :D

Ma, hiljadu... Pa, ja prvi ne bi' proš'o :)))))

Не сећам се од кад IQ има утицаја на квалитет писања, као и на квалитет понашања људи. Ако ћемо да користимо тај метод најбоље само да примамо људе испод 50, јер када се њима објасни да нешто не треба или не сме да се ради они слишају. Исто тако не инате се зато што им се инати већ зато што мисле да су управу, али када им се објасни попусти. Док код осталих није такав случај.

Na naslovnu stranu staviti brku u velikom formatu, i veliko ENTER sa neakvim glupim upozorenjem o pravilima sajta, pa pnda ponuda izaberi sam koji kurac oš da vidiš na sajtu, neke 4 opcije i THE END.

hehehe mrmune, pa to ti kazem :P :D:D:D:D

a da stavimo onu veliku crvenu tacku sa brojem 18! a?!?!?

Тачно, IQ нема везе. Мени је IQ 85, па су ми дефиниције врх.

naravno da nema veze, ali bi bilo zabavno maltretirati ljude da se iscimaju da ga urade! :P

Ајкју тест није меродаван. Рекоше ми да сам геније каквог свет није видео, а види какве глупости пишем. :)
Била би фора да се при учлањењу гласа на десетак дефиниција, пола квалитетних и пола неквалитетних са добрим скором, па ако је резултат задовољавајући, примљен си.

А што се насловне стране тиче, искључиво дефиниције, које су одабрали чланови са квалитетним дефиницијама и смислом за хумор. Без постера.

dobro ajde, ne mora test inteligencije... ali i dalje verujem da bi bilo dobro maltretirati ljude testovima, kao kad apliciraju za posao u delti... e moze rosrahov test!

Slažem se sa lemajom da treba neki testis, ovaj, test. Nek' se mučU malo :))))

А што се насловне стране тиче, искључиво дефиниције, које су одабрали чланови са квалитетним дефиницијама и смислом за хумор. Без постера.

Potpisujem.

A šta bi sa onim "čarobnim" algoritmom što je Kaizen najavio? Dobro se sećam da je rekao "Biće".

Znam En, zato sam ga i citirao :)