Prijava

Циљ игре је да се, цитирајући или не, на изјаву, мисао аутора који је постовао пре вас надовежете сасвим невезаном реченицом.

почињемо:

Хипербарична медицина је специфична медицинска дисциплина која проучава и у пракси примењује повољне терапијске ефекте кисеоника под повишеним притиском и атмосфере повишеног притиска уопште.

Ukoliko koristiš javni kompjuter (npr. u školi, ili u nekom Internet caffeu) opcija "Zapamti me" obavezno mora biti ISKLJUČENA.

Takođe, većina brauzera (IE, Firefox, Opera,...) prilikom prijave nudi opciju pamćenja nadimka i šifre. Moraš odrično odgovoriti na pitanje. U protivnom, sledeći korisnik kompjutera će moći da koristi tvoj nalog. I naravno - ne zaboravi da se na kraju odjaviš.

Nakon smrti nekog pape kardinali Rimokatoličke crkve okupljaju se na konklavi u Sikstinskoj kapeli u Vatikanu kako bi izabrali njegova nasljednika. Konklava, koja dolazi od latinske riječi u značenju ”zaključani zajedno“, mora odpočeti 15 do 20 dana nakon papine smrti.

Upotrebom anabolickih steroida moze se doci u stanje zvano "roid rage" kada ste izuzetno opasni po okolinu, to jest , ne mozete da kontrolisete svoj bes i ostale emocije........

Да ли ће ми се нешто десити ако будем пила 10 шоља кафе на дан? А ако томе додам још 8 Гуараница? Оно, нисам приметила неку разлику, осим да су ми беоњаче поцрвенеле синоћ, а јутрос кад сам се пробудила биле су зелене...

"Izvinite gospodine , mogu li da dobijem jos malo?"

Samo da pogledam у ћитап...

Монитори са катодном цеви су одавно изашли из употребе јер су иг танки "плазма" екрани потиснули пошто се тежи ка мањим потрошачима и мањим димензијама.

KINESKE ŠNICLE

broj osoba: 4
vreme spremanja: 2 h 30 min
težina: za prosečne kuvare
SASTOJCI SASTOJCI:

mleveno meso 500 gr
jaja 4 kom
suncokretovo ulje 4 kašike ulja
brašno 4 kašike brašna
biljni začin po ukusu
crni mleveni biber po ukusu
crni luk 1 glavica
voda 1 čaša vode
prašak za pecivo jedna kesica

RECEPT RECEPT:

PRIPREMA:

Sitno iseckati crni luk i umutiti mikserom s mesom, jajima, vodom, uljem i začinima. Smesu staviti pokrivenu u frižider. Dva sata pre prženja u smesu dodati 1 prašak za pecivo i pomešati.

Kašikom vaditi testo i pržiti u dubokom tiganju na jako zagrejanom ulju

Поклањам две корњаче. Мало прешле. Оклоп к'о нов. Молим заинтересоване да се јаве. Детаљније на ПВТ.

Немам јебени нормални разређивач, него сиву фарбу са руку морам да скидам уљаним....

Bila neka žuraja i moj ortak zbario pijanu ribu, tek da joj pridrži glavu dok baca peglu, pa izašli napolje da se proluftiraju i da cura, jel'te, uzme malo friškog zraka posle davljenja u WC - šolji, kad - eto konkretnog predloga: "Dečko, ajd' ti mene drži na rukama, a ja ću da piškim". Našao se moj ortak u čudu, ali mu ponuda nije baš bila za odbijanje, pa pristao... I sela ona njemu na podlaktice, krenula da stenje i on, siroma', ukapirao da kenja. :(
Ako se pitate šta je dalje bilo, citiraću ga:
"Pustio sam stoku momentalno!" :(