Prijava

Poštovani, pratim Vukajliju dugo, a evo već godinu sam i aktivan član.
Imam jedan predlog u vezi glasanja za definiciju dana:
Trebalo bi svakom članu omogućiti da glasa za jednu definiciju sa + i za jednu sa - u toku 24h.

Mislim da bi tako na vrh isplivala definicija dana koja je stvarno najkvalitetnija, i članu koji je tog dana postavio definiciju treba uskratiti mogućnost glasanja pošto postavi definiciju , dok god je njegova definicija u izboru za definiciju dana.

Hoćeš da kažeš da svaki član može da glasa samo za jednu jedinu definiciju u toku dana, ili šta?

U svakom slućaju, ovaj predlog se neće prihvatiti jer se Definicija dana Uskoro ukida...

Не, онда ће многи једноставно одустати од гласања, вероватно и од сајта (замисли, дођеш на сајт за забаву и онда мораш да вагаш којој ћеш од двеста и кусур дефиниција дати свој драгоцени плус, а којој минус), а дупли налози ће само да навиру. Све ће се сводити на неколико дефиниција (које вероватно и нису најквалитетније), а све остале ће чамити потпуно заборављене.
Свеједно, рекоше да дефиниција дана одбројава последње дане, а сећам се да је својевремено Каизен рекао "Биће нови алгоритам гласања", нешто на фору што си искуснији-то ти више вреди глас.

ٽڀټٽٿڃکڦڏ٬

smaraču, ako imaš neki novi koncept, zadrži. :)

Totalno bezvezan predlog. Neka moderatori slobodno zaključaju temu.

Hvala na predlogu, ali niŠta od toga.

Jedna od osnovnih poenta sajta je glasanje koje (na neki način) prosuđuje o kvalitetu definicija. I onako su članovi lenji po tom pitanju jer glasaju samo za definiciju dana, dok neke ostanu sa jedva 15-ak glasova.