Prijava

Aj da vidim dal' ima fanova Batman Begins i The Dark Knight od Christopher Nolan-a.Mene je prvi deo odusevio a drugi ostavio bez daha.Zna se da treci deo izlazi Jula 2012. da je glavna glumacka ekipa ista,da je Nolan reziser i da nema The Joker-a.Koga bi ste zeleli da videte kao zlikovca?Penguin?Riddler?Catwoman?Bane?Harley Quinn?Ili neko drugi?

Ja bi voleo da vidim Bejna, pogotovo zato sto su ga kao lika zestoko unakazili u onom sranju od "Betmena i Robina". A za Harley ne znam koliko bi imalo smisla da se pojavi bez Jokera.

Hahaha, baš bih voleo da upoznam nekog fana Betmena. :))

Da, da, zanimljivi smo, nosimo proteze, govorimo "lol", bucmasti smo i nikad u zivotu nismo imali suvisli razgovor za zenkom nase vrste ;)

Овако: Ја много волим Бетмена, али сваки, баш баш СВАКИ филм о Бетмену је неопевано срање. Нарочито ова последња два, јер су извикани. А и иду ми на курац ликови који се ложе на оног бају што је загинуо. Патетика. Једино Бетменово појављивање изван стрипова и графичких новела вредно помена јесте игра Batman: Arkham Asylum. Ова игра шије за два копља све Бетмен филмове заједно, који су, понављам, голо говно, и то из много разлога.

Мада, ја мрзим све филмове по стриповима. Једини који ме је одушевио је Kick-Ass.

Vecinu Betmena sam gledao,ovaj Povratak Betmena nisam al sam cuo da je sranje,medjutim,Mracni vitez mi je odlican film,u odnosu na njega ostali delovi Betmena deluju kao crtani film za petogodisnjake.Ono sto kvari sliku i odbija od filma je silna fama oko umrlog Dzokera i njegove glume,koja je bar meni odlicna,ali kad osetis atmosferu "on je umro,a bas je dobro glumio,to mu je zivotna uloga bla bla" onda film pomalo odbija.

ne volim kada ljudi pljuju po bartonovim betmenima...slazem se da su nolanovi do jaja..al jednostavno su bartonovi za sve a nolanovi za odrasle..nadam se i voleo bi da sledeci deo bude sa http://www.dialbforblog.com/archives/368/frank_gorshin_riddler1.jpg mislim da bi jako dobra tema mogla uraditi...s ozirom gde i u kakvoj eri ispranog mozga zivimo ...

The Dark Knight je po meni najbolji film koji je izasao u zadnje 2 godine. Nolan je preobratio Batmena u pravi film za odrasle. Ne slazem se da je Heath Ledger odglumio prosjecno,barem 20 puta sam odgledao film i vidio da je covjek doveo lik Joker-a do glumacke perfekcije. Mozda bi najbolji negativac za ovaj sledeci film bio Enigma jer bi oko njega mogao da se napise dobar scenarion za odrasle,psiho negativac i tako te stvari.

Moj omiljeni negativac, Raž al Gul, je već iskorišćen. Kao protivnici, mogu da prođu Bejn (zato što su u onom ŠLJ sa Klunijem od njega napravili hulkovog zaostalog brata) i Riddler. Voleo bih kad bih ga opet glumeo Džim Keri. Možda i da se doda Ketvumen. Pingvina ne bi voleo, nije baš lik za prenošenje na film.
Jedino što zameram Nolanu je to što je upropastio Harvija Denta. Tomi Li Džons je bio genijalan, a ovaj je mnogo pičkast.

Zvanično je objavljeno: treći deo izlazi 2012. i zvaće se The Dark Knight Rises iiiii... Riddler NEĆE biti u filmu.

sto volim kad sam nostradamus

Da, da, zanimljivi smo, nosimo proteze, govorimo "lol", bucmasti smo i nikad u zivotu nismo imali suvisli razgovor za zenkom nase vrste ;)

hahahaha koji car ovaj otaku! :P

e meni se batman begins baš baš baš dopao. fantastičan scenario, izuzetna režija, odlična kamera. mražni vitez - 'nako, đene đene, najviše zbog toga što me iritirala ona glavna glumica, ko je nju stavio sa onom facom koja izgleda kao da će da iscuri... ne znam kome ta plastelinka može da bude lepa, a nije ni dobra glumica...

moze neko da nadje normalan trejler??

Rano je još uvek za trejler, nisu ni počeli da snimaju. xD

Sveže vesti: Tom Hardi će igrati negativca Bejna, a An Hatavej Selinu Kajl iliti Žena-mačka. Mentalna ejakulacija :')

To mi veli, En Hetavej sva utegnuta :)) OHOHOHO :DD
EDIT: Ali ne bih se ljutio ni da je Džesika Bik dobila ulogu. Sad sam počeo da se dvoumim, mogu misliti kako je njima bilo, ccc :)))

De si dube bre, lemaja otkud ti na ovoj temi? Nisam te viđao ranije

reme tu sam, vjerni fan Nolanov :))

U jebo te omaših temu :) izvinte na spemu ne mogu da brišem komentar jer sam sa moba