Prijava

Tema za razmatranje kazni koje su dodeljene nekim autorima koji to mozda nisu zasluzili.

http://vukajlija.com/recnik/autori/22719

Mislim stvarno, covek je dobio ban zato sto je rekao moderatoru da je princezica i to ne u negativnom kontekstu.Ko zna sta sve drugi pricaju jedni drugima pa nista.Ovo nije u redu.
Pravda za Hrnjaua!

Sviđa mi se ideja, ali slaba vajda izgleda. Ljudi su urgirali i ti kad si bio banovan, pa nikom ništa. Kadija te tuži, kadija ti sudi.

Ako je rekao samo da je princeza, onda potpisujem odma' :)

A da, i ja se upisujem. Treba li i broj lične karte da priložim? :)

evo moj matični 1504991213009 :D

Sviđa mi se ideja, ali slaba vajda izgleda. Ljudi su urgirali i ti kad si bio banovan, pa nikom ništa. Kadija te tuži, kadija ti sudi.

Znam,ali vazno je da se istakne stav u ovom opstem rasulu i nepravdi.

Ajde ljudi,barem na netu nije mnogo zajebano pokazati muda. :)

Ako na ispitu ne možeš da kažeš profesoru da jede kurac jer ćeš se pozdraviti sa bilo kojom diplomom,ne možeš šefu da kažeš ti se napase muda jer je bolje i tih 300 evra nego ništa,moderatorima nekakvog sajta možeš ako se ponašaju kao šupci.

PRAVDA ZA HRNJAUA! :)

Хрњау издржи, па их опет називај принцезама!

Princezicama.. To je prevagnulo, inače ga sigurno ne bi banovali ;).. Pravda za Hrnjaua!

Pravda za Dankana Fergusona! Jbg, jeste pogrešio, ali je lik za 10!

Hrnjau odbanovan.
Ovom prilikom mu se izvinjavam što nisam odmah provalio njegovu ljubav prema Milisavu i ignorisao gnev koji je u njemu nastao povodom Milisavove medijske smrti.

Hvala na strpljenju i razumevanju.

ali, lock