Prijava

gospodin pametnjakovic ne zeli da mi odgovori.Nista,samo da ti kazem, zao mi je ,ali njihova ideologija ne pije vodu.

Господин паметњаковић има друга посла осим јурења твојих постова по форуму.

Не, нигде ниси поменуо мржњу. Ја нисам ни написао да си је поменуо. Али очигледно си шовиниста чим можеш да изјавиш ''ЗАшто би ико ишао у Хрватску?''

Зашто би онда ико било где ишао?

Propade moja trava...

"Њиве су ти неоране, к'о што су и биле, немој ми се, немој сикирати Миле."
:D

Дубровник, пре две године. Одушевљена. Скупо је, ипак, за наше стандарде. Скупље од Црне Горе, коју поменусте, али услуга неупоредива. Никакве нетрпељивости, бо`шсачувај.

nisam bio dalje od Dubrovnika a oni bas deru....

Ne idem tamo samo zbog rivalstva dveju drzava... jeste da ja sam svojim dolaskom necu mnogo pomoci razvoju njihovog turizma, ali ako bide jos ljudi razmisljalo kao ja, onda ima neke svrhe...

nadam se da ne misli mnogo ljudi ovako...

Mog su ortaka gađali kašikarom na Bežanijskoj Kosi kada su čuli da je sa Dorćola.

Piro ŠKK?!
Srry dzimi za nerazumljivost..
JA vodim istu politiku kao i dzimi (ne mrzim nikoga) Ali da odem Kod hrvata na more??? neka hvala... kakvi su ekstremisti tamo Onom jadnom coveku ubili dete(sestomesecnu bebu) i jos kao kaze Vozac "slucajno" Bacaju im kola u more
Ici cu samo sledece godine do venecije i taj gore tu kraj nista vise..

Ne bacaju samo Srbima kola u more.

Kad se večiti derbi Hajduk - Dinamo igra u Splitu, Torciđani bacaju automobile zagrebačkih registracija u more. A kad se ništa ne dešava u gradu, onda pobacaju par automobila u more, nebitno koje registracije, čisto iz zajebancije.

Ekstremista ima i ovde i tamo, ali oni ne napadaju samo Srbe ili Hrvate, nego i Francuze, Čehe, Skandinavce i ostale strance.

ma bre divljaci...

inace ljudi kako radite onaj quote?

Ajde da i ja koju pametnu bacim.
Znaci iz Hrvatske sam, ljetujem svake godine u Zadru, te iznajmljujem apartmane u Zadru(ne, ovo nije reklama, samo navod da mogu dalje pricati k'o covjek), i iznajmljujem ih skoro 10 godina. Nikada nije bilo jednog incidenta vezanog za nase dvije drzave, a niti ih ocekujem, ljudi smo prije svega. Vidim da su se neki opet vratili na rat u ovoj temi, ali izgleda smo opet zaboravili, rat je gotov, samo ga neki stalno bude i spominju tu. Ako netko iz Srbije dodje tu, draze mi je no da mi dodje neki Talijan ili Poljak.
Sto se tice da domaci ne vole strance, toga ima apsolutno svuda. Prosle godine u Berlinu sam gledala Švabu kako baca boce na nekog engleza i psuje mu da se vrati na svoj otok.
Sto se tice bacanja automobila, da obicno se dogadja na dobro poznatim derbijima.

Лавендер, имаш попуст за Вукајлијаше?

Ја бих ишао, планирао сам прошле године на Корчулу, а иначе скоро цела екипа ми је била ове године макар једном у ХР, што на церту Металике, што на мору.

Од рођења до рата сам свих 9 година летовао на Брачу, и моје мишљење је да је једино хрватско приморје лепо и квалитетно на Јадрану са источне стране, ЦГ приморје је обична бара и тамо нисам ишао од 94. нити ћу ићи док сам жив. Једино што је на Јадрану у рангу са хрватском обалом и острвима јесте Римини и тамо летујем следеће године, а у Хрватску нећу скоро, плашим се да ме не препознају са оне слике са Бајом Малим Книнџом :))))

Rimini... Mislim da su tamo rimski carevi isli na odmor. Tako da mora viti dobro! :)
Duncan, ovisi za koje vukajlijase. :P

Јесу ишли тамо, отуд и назим "Мали Рим", а и ја сам нека врста цара, тако да идем тамо :)

Нисам ја питао за све, наравно. Ни изблиза. Питао сам само за себе, само сам хтео да изгледам културно. :)

Lavander ono

"ali izgleda smo opet zaboravili, rat je gotov, samo ga neki stalno bude i spominju tu."
veruj mi rat ostavlja duboke oziljke jos ako si izgubio nekog voljenog u njemu ;(

Ja se ispricavam, znam da skrecem s teme, ali moram.

White, sa svake strane su bili gubitci, jako puno ljudi je izgubilo nekoga, smatram to tragedijom, ali zar ce na mladje generacije biti prenosena mrznja iz rata? Vidim svakodnevno ispade klinaca sto pokupe od doma sto im roditelji govore, i o ratu i o nacionalizmu. Nije lijepo. Zar cemo se jos godinama mrziti? Osobno ne namjeravam.

Tebi verovatno Niko nije nastradao tamo.. ali vidis meni jeste...
i to ujak..
spremao se da ode za ameriku u chicago i medjutim stigao mu je hitan poziv za vojsku i medjutim.. poginuo je na ratistu protiv "ustasa"
Da nije otisao u taj rat.. Ja bi svakog leta bio u chicagu i imao bi sigurno "svetliju" buducnost.. (jer bih planirao da se tamo zaposlim,a zelena karta mi ne bi bila problem jer bi imao ujaka)

tako da..

I, počele su ratne priče... Bravo Džimi, na još jednoj političkoj temi.

Dankane, Korčula je super, mada malo poskupa. More, priroda i plaže su savršene (inače, ostrva su van svake konkurencije), stari grad ko voli istoriju, razni (mada ne tako česti) festivali za one koji vole zabavu... :) Konekcija dobra, stalno piči trajekt sa Pelješca, ali je gužva, treba ga hvatati bar sat i po ranije.

Sad vidim da je u Srbiji Korčula pomalo trend, ove godine vas je puno bilo tamo.

Dankane, Korčula je super, mada malo poskupa. More, priroda i plaže su savršene (inače, ostrva su van svake konkurencije), stari grad ko voli istoriju, razni (mada ne tako česti) festivali za one koji vole zabavu... :) Konekcija dobra, stalno piči trajekt sa Pelješca, ali je gužva, treba ga hvatati bar sat i po ranije.

Sad vidim da je u Srbiji Korčula pomalo trend, ove godine vas je puno bilo tamo.

Kakve veze ovo ima sa nacionalnom mrznjom ,oftopik sestro....

Ajde tamo tišina to je bezuspešan pokušaj Skretanja na topic..

moram li na svaki post da stavim smajli :) kako bi ostali znali da se zajebavam?

Haha, Požarevljaninu, bolje smajli nego da se pobijemo :)