Prijava

Ja vala ne bih otišo u Hrvatsku nema šanse. Zašto? Ne volim Hrvate. Ne pokrećem raspravu, ne ubjeđujem nikog, samo dajem svoje razmišljanje. Ja tamo ne idem. Nije istina da nije skuplja Hr od Cg. I još za kraj malo mi ide na nerve srbijansko pljuvanje po Cg jer Cg nije Milo i nije odnos naroda Crne Gore prema Srbijancima jednak državnoj politici cg prema Srbiji. Ja ću svoj dinar, tj KM vazda radije ostavit CG nego Hr. Eto toliko.

Da i ja napišem još jednu pametnu!
Ljetovao bih u Hrvatskoj, jer mi je jednostavno ljepše nego u CG i već sam bio par puta bez ikakvih problema ( iako smo se na plaži dozivali sa pope, ćamile i sl.)! Međutim po iskustvima nekih jarana mislim da u širokom luku treba izbjegavati Split, jer je grad poznat kao nacionalistički i šovinistički! Takođe na ljetovanje ne treba gledati kao na pomoć nekom narodu, ja idem da se provedem i baš me briga gdje ću i kome ostaviti lovu, dal' Hrvatima, Crnogorcima, Grcima ili Špncima! Mogao bi još po koju reći i tim Crnogorcim, ali drugi put i na nekoj drugoj temi...

E, ljudi, ja bih da rehabilitujem (kakav izraz) ovu temu.

Naime, idem ovo leto, pa me zanimaju misljenja? Sta mozete da mi preporucite, sta da radim, na sta da obratim paznju? I tako to...

ne idi gde ima mnogo guzve, ja sam u karinu bio bukvalno si sam na plazi, takodje se trudi da ne istices se, ne cekaju ljudi tamo s nozevima ili stogodj ali nadje se neki degen gde god da odes. Napomenuo bih da pripazis na materijalne stvari da ti ne izgrebu kola i to...

Samo idiot ide na more u Hrvatsku, i ide samo na plazu, pa trk u sobu sve vreme, da mu neko ne bi skenjao letovanje ili pak zivot.
Da ponovim, samo idiot ide na more u Hrvatsku.

U Hrvatsku se ide jedino da se demolira Zagreb.

Vo iz kupusa
E, ljudi, ja bih da rehabilitujem (kakav izraz) ovu temu.

Naime, idem ovo leto, pa me zanimaju misljenja? Sta mozete da mi preporucite, sta da radim, na sta da obratim paznju? I tako to...

Želim ti da se lepo provedeš, da se najedeš kruha isključivo, da ti tri puta jebu majku četničku i da ti ojade automobil, ako ne ideš autom onda da dobijš po pički jer su lokalni seljosi skontali odakle si. I da potrošiš tamo jedno 600eur

Ukradi tablica sa BG oznakama ovde i idi u Osjek i postaviš tablice na Hrvatske aute i sjebu sami sebi aute.

Ne kapiram kako neko može da ide na more u zemlju koja slavi Oluju, sve sa koncertom i 600 000 posjetilaca. Fashistichka

T W O R E W I N A
W
O
R
E
W
I
N
A

Samo ekavičari mogu da imaju problema i neprijatnosti, jer su pederčine.

Imam manje od pet prijatelja u HR, voleo bih da ih nekad vidim ali ne patim mnogo zbog toga. Nisam nogom kročio u tu državu otkako je neovisna i ne planiram.
Zasad ne postoji ni jedan razlog zbog kojeg bih otišao tamo.

Jbg, moje iskustvo je skroz OK. Ljetujem u Makarskoj otkako je rat stao, preciznije, još od 1997. Tražim normalne ljude, izbjegavam loše i bolesne ljude i niko mi nije rekao ružnu riječ.

Naravno da nemaš problema kda ljetuješ , izbjegavaš i ne govoriš ružne riječi.

Probaj da letuješ, izbegavaš i govoriš ružne reči paš videti

Naravno da nemaš problema kda ljetuješ , izbjegavaš i ne govoriš ružne riječi.

Probaj da letuješ, izbegavaš i govoriš ružne reči paš videti

poenta

Kod mene to nije stvar mržnje, straha ili nečeg posebno negativnog. Jednostavno nemam posla u HR i ne tražim izgovore za posetu. Nisam voleo tamo letovati ni pre rata, more mi je prehladno, prepuno smeća, usluga je nikakva (osim ako imaš previše para ali onda ti je svejedno gde si), ljudi su generalno neljubazni.

Mislim, nije ništa bolje ni u CG, ali tamo je barem more toplije, a imam i nešto familije pa mi se čini kao da bi mogao da ih posetim. Ne bi ih zaista posetio nego samo imam u podsvesti tu opciju.

Caro, ako govoriš ružne riječi, ubiće te u kući i u ulici gdje živiš ;-)