Prijava

Да не буде да су само модови заслужили да буду пензионисани...

Дакле, овде предложите чланове који су заслужили да буду трајно бановани, тј. да их нема више на сајту. Е, сад, то може да буде из разних разлога. Неко се нпр. истрошио с дефиницијама, пресушио с идејама, доживео да га под старе дане прозивају тринаестогодишњи клинци с Вуке и боље је да оде са сајта и не брука се више... Или једноставно неко ко је ту, а попео вам се на тукија и степен бољитка сајта је обрнуто пропорционалан количини његовог присуства.

Moram da dodam da ne bi bilo loše da izglasan član bude javno kamenovan, kad već utvrdimo da od njega nema nikakve koristi... Strašno.

ja odo sutra na odmor i neće me biti (ne znam kolko).
crko mi i kredit tako da ako ne budem imala para da ga kupim onda me neće biti još toliko.
da odmori vukajlija od mene, zaslužila je :P
ali, vratiću se ja :)

Postena tema ;)

Predlazem da svi visestruki povratnici u prekrsaju hejtovanja (recimo posle 3. puta) automatski budu trajno banovani. Ne znam njihova imena, ali ima ko moze da proveri.

dopisati imena
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________

па то и радимо Џерико.

Šta bi, ooo, hrabri Vukajlijaši? Kad se penzionišu moderatori, smete da napišete ime, a sad malo zapinje? More...

Penzionisala bih talentovano glupog. Njegove definicije i komentari mi idu na kurac već duže vreme.

Пензионисао бих сам себе.
Ал бих и даље навраћао на форум.

Šaljem Insolent u penziju, da ne troši svoje živce ovde... i da ima malo više vremena da me spenkuje po guzi :))

Морам да признам да нисам имао никог одреџеног на памети, ал' баш као што каже Инсолент, дефиниције Талентовано_глупог ми се одавно пењу по споловилу (већину политичких небулоза му модови и обришу).

Исти као да нема паменија посла него да пише глупости о политици, пљује Коштуницу и Србе Крајишнике (иако су и поменути дискутабилног менталног здравља по мени) и томе слично.

------------------------------------------

Има ту још пајвана, али релативно новији чланови су у питању. Ако засеру - бан, нормално; али ако су на сајту неко краће време и још нису пронашли поенту свог битисања по овом сајту не треба њихова имена качити овде.

Чини ми се да је ова тема најбоља за старије чланове који су досадили и Богу и народу, и који појма немају кој' курац дишу вукајлијашки ваздух.

Онда бих пријавио овог човека на конкурс:
http://vukajlija.com/recnik/autori/3434
Све више почиње да гази људима по живцима својим мргодним коментарима,који полако прелазе у вређање. Нека одмори мало душу од овог сајта.

E, meni je taj lik mnogo gotivan. :)

I meni. Nikada mi ne dosadi njegov sarkazam.

Што се тиче сарказма,више волим ЈТУов умишљени став него овог маторог мргуда. ЈТУа бар можеш лепо да зезаш. :)

Зли је довео хејт до нивоа уметности. :)

Јебеммумиша, да је добар, не би се звао Зли. :))

Ја бих гамбија и севаста послала, да сте питали пре једно два месеца. Сад нисам нешто компетентна да кажем. Севаст није толико пресушен колико треба да одмори од сајта, а гамби се родио пресушен. Е да, и необавештеног, мада мислим да је и сам сконтао да се 'не сналази'.

poslala bi u penziju gambija slasem se sa milicom u potpunosti. Takodje bi poslala i dr Jankovica zato sto zbog vuke ima problem sa erekcijom.

Исти као да нема паменија посла него да пише глупости о политици, пљује Коштуницу и Србе Крајишнике (иако су и поменути дискутабилног менталног здравља по мени) и томе слично.

Каже се "по мом мишљењу".
Исправио те Крајишник.

Жене, зашто морате сваку тему да искористите да се свађате са Гамбијем, Јанковићем и Данканом? Схватили смо да се не миришете, не морате стално да се вређате и прозивате, стварно више није занимљиво. Нити је занимљиво то што су Јанковић и Гамби долазили на Масовну гробницу са истим циљем. Било би свима лепше када бисте се игнорисали.

ja se izvinjavam što upadam, al meni baš zanimljivo da vas pratim, samo nastavite :)