Prijava

Jeli bre... Jel' ja jedini ovde ne mogu da turam i menjam linkove na mom profilu?! Stoji mi ono "Bofferding" pivo mesecima, a prestao sam i da ga pijem u međuvremenu.

'Oću da mi se opravi, da mogu da turam kad hoću, kako hoću, gde hoću i šta hoću!

Khm...Nisam probao da promenim avatar(a i neću da ga menjam nikad)...Dal' mi nije i to zaglavljeno, a? Imam neki osećaj da je i to slučajno nekako ne radi... :-)))

Pa šta se desi kad klikneš na "izmena profila"?

Ostane sve isto k'o i pre...

KAIZENEEEEEE!!!! :-))))

Khm...pa ni boju pozadine ne mogu da promenim...Moram da gledam u plavo.

Pa jbt... Još nisam probao samo sa ruskog "Komsomolec" browser-a. Uauuu....Kaizen mi zamrzo profil, mnogo mu se sviđa ovakav! :-)

Zaljubio se u tvoj nakurnjak, izgleda. Pokusaj da ispraznis cache memoriju browser-a?

Pričaš sa čovekom koji ima tačno 8 različitih čistača, koji se pale svaki put kada se skinem sa net-a. Gutman brisanje mi je najprostije koje imam. Ama sve je čisto, ta opcija ne radi kod mene zadnjih par meseci...ja budala mislio da je to sad moguće samo ako si "ktitor", pa mi zato ne radi. Odavde ne mogu da uplatim pare nikako...

Sad sam ukapirao da nije to, pa sam digao dževu! :-)

Mož' se menja avatar, ali linci ne moš se turaju! :-)

Nije trebalo da menjaš, onako je bilo mnogo kulje.

Можеш ли и да пискараш по профилу?

Ma jok... Ček da vrnem futrolu na profil...

Ne stresiraj se, vratićeš se na Bofferding :-)

Ma ponovo sam na Ginisu...i ugojio sam se odma'! Možda kad bi pio manje od 6-7 pinti u proseku na dan, ne bih vukao ovaj bojler za pojasom.

Ondak je vreme da propušiš ;-)

Bilo bi vreme da prestanem...posle 1/4 veka pušenja. Zadnji put sam iskašljao na treningu 4 boksa cigara(sa sve paklice), kad sam se zakašljao. :-)))

Puši drinu bez filtera, od nje kašlješ samo jednom dnevno, ujutro.

Ma nema ovde to...ima sa Goloaz bez filtera, a on bazdi.

I nije neka šteta. :)

Jebiga kurde, daj adresu na PVT, šaljem ti box Drine, kad kašlješ, da kašlješ po srpski.
:)