Prijava

Posle uspešne rasprave na teme "Biti direktan ili igrati igre" i "Glasnogovornici ili umerenogovornici", proglašavam novu, vrelu, vukajlijašku temu za diskusiju.

Dakle, Internet zavodnici: Da li ste bili zavedeni putem Interneta? Da li ste zaveli putem Interneta? Da li je moguće zaljubiti se u nečije pisanije bez da ga vidiš, čak ni na slici (mada danas to ne predstavlja problem)?
Koliko su te veze održive? Koliko je to bilo uspešno, i da li ste zadovoljni?

Mnogo pitanja, pa ću početi od sebe, da otvorim temu :)

Daklem, u defki Don Juan de mIRC je opisan nekakv stereotip začetnika Internet zavodnika, kakvog ga ja vidim. U vreme kada je mIRC nastao, ja sam bio teen, nekih 16god. Istina, navukao sam se nekih god. dana na chat, posle ga nisam nikada koristio, čak ni na kratko. Elem, za god. dana sam upoznao uživo 9 vršnjakinja, od kojih su 3 "prešle na sledeći nivo". Sve "veze" su bile kratkog daha uglavnom zato što smo bili klinci, ali, moje mišljenje je da bi imale neke šanse za ozbiljnije da smo bili zrelijih godina. Ah da, jako bitna stvar, u to vreme je digitalna fotografija bila retkost, i samim tim, svi navedeni susreti su bili "na slepo".

Ja sam bio zaljubljen. Nesrecno.
Osudjujem informaticko doba, drustvo u kome sam odrastao i sebe iz tog perioda.
To je sve sto cu napisati ovde.

Praviš uwode k'o ona riba sa Studia B, što wodi "Žiweti sa...".
Podsetio si me na nju, pa rekoh bilo bi lepo da ti se zahwalim.

E jbg W, ne gledam TV :), ne znam dotičnu. Al hvala...

Да. Упознао прелепу девојку са Видиковца. Не баш директно преко нета, већ су се њена сестра и мој ортак мували преко чини ми се њњњ.заљубисе.цом.

Елем, он се са њом куцкао од мене, она није била гајби, сестра му рекла и он фазон, каже "ок, ако си ти ту, ево ти мој ортак". И ми се зезали, куцкали оно кад се наватамо на нету из зезања, онда кренуле слике, мување, бла, бла,бла... И нађемо се у Кактусу једно поподне и оно... Обоје смо једва чекали да попијемо пиће да би изашли напоље да се ватамо на клупи :). Трајало је то колико је трајало, има томе једно 4-5 година, и није ми било ни лоше ни трауматично искуство, а о томе се на овој теми ради, зар не?

И нисмо се креснули, чисто да знате :)

Ја сам са својом девојком већ скоро три и по године. Први контакт нам је био на интернету. Иако ми је колегиница са факултета, и то са године, нисам је знао пре тога. До првог контакта је дошло тако што је пало између мене и ње напушавање на некој теми на форуму факултета, па се напушавање пребацило на ПВТ, па на МСН, па смо се сутрадан упознали, па смо се после два дана срели на ходнику, и тако...

Interesantan događaj Duncan, a Vidikovac... milina :) Mnogo su gotivni ti klinački susreti, kad otkrivaš svet. :)

Ahaha, Džimi care, to je po principu, ko se bije... Mada ne znam baš šta si podrazumevao pod napušavanjem, možda je to neki drugi sleng ;)

Курац, клиначки Сикс. Имао 23-4 године тад. Елем, био сам у гипсу, па нисам дуго излазио, зато се то тако и десило...

Fora sa internetom je sto se preskace onaj tupav period upoznavanja uzivo gde jedno sa drugim pricete o slicnostima i ostalim sranjima idimidodjimi. Znaci pre nego sto se vidite, vi ste razmenili puuuuno preci iskustava, i vec znate ko je kakva osoba. Onda kad se vidite preostaje samo da navalite na posao :)

I btw... Jeste mi devojka sa vukajlije, al sam prvi put sa njom progovorio uzivo. Ne na internetu. Cisto da ne pricate, kad vec znate :)

Ah, jbg, pogreši čovek ;)

Јави се Лила!

Pa ne znamo svi Celt :)

Evo ja nemam pojma :)

Mada ne znam baš šta si podrazumevao pod napušavanjem, možda je to neki drugi sleng ;)

Ма, чисто пичкарање. Ја њој ''немаш појма'', она мени ''дебилу'' и тако. :)

I btw... Jeste mi devojka sa vukajlije, al sam prvi put sa njom progovorio uzivo. Ne na internetu. Cisto da ne pricate, kad vec znate :)

Нешто ми се чини да ће сад тема да се скрене у смеру - ко се с ким смувао с Вукајлије. :))

Jao, six, pa gde nadje ovu temu....:)

sixpack , decko u usponu .....

"Ја сам са својом девојком већ скоро три и по године. Први контакт нам је био на интернету" (glup sam za taj reply..ne znam kako ide).

seres...ma dal je moguce :D

Nezaboravna, ispričaj nam svoj zavodničke priče :)

O, bolje ne, verujte mi...:)