Prijava

35 ovde, majkemi. Nanu li im kapitalističku. Pekarska mafija je to, gori su od drumske i duvanske zajedno.

Nego, sad videh, Stojković u Partizanu! Opet bolje nego Tragiša.

КрадУ вас!

Јављам ја јуче брату (који је, иначе, заклети Гробар) да је Стојке прешо у Партизан. Псовао је мој брат 10 минута преко телефона, мрзео га раније, сад га још више мрзи :)

gledam ove cene leba...
šta mislite, koliko je ovde?

Која је валута тамо, фунта или евро?

u bre peki jebem ga, i ti ga pretera... :)
oko 1 do 2, zavisi kolko fensi 'leb oces.
ali, ne mozes da nadjes ovde onako dobar hleb kao sto je onaj tamo beli il crni zitopekov od 30c :(

Ја сам у Америци плаћао јебених 5 долара, мада било је скупљих, овај је био најидентичнији нашем.

Ma ti Englezi uopšte 'leba ne jedu. Samo pomfvit i vibu.

tako nekako... i ja batalio vremenom.
ej, u srbiji nisam mogo da zamislim klopu bez leba, a ovde trsim kuvan krompir mesto njega...

Ja sam zvezdaš,ne volim baš nešto Klea ali sam za to da zaigra za reprezentaciju.Napad nam je očajan,ubedljivo najgori deo tima,kad je Hrvatima valjao Eduardo,ne znam zbog čega ne bi smo probali sa Kleom...Da je on half naravno da ne bih bio za jer nam je odbrana sastavljena od igrača koji pružaju sjajne partije,što nije slučaj sa napadačima.Žigić,Panta,Lazović su totalno van forme,a najbolji napadač domaće lige Mrđa završio u Sionu...Zbog toga je moj stav da treba dati šansu Kleu.

Пантелић и Жигић бољи од КлеЈа...

eh sad...
Pantelić je dobar kad ga sere, a retko ga sere, a Žigić je žirafa, ne znam je l' ste videli šta je promašio na prijateljskoj s Grčkom...

Дефинитивно нам треба Клео...
Са овим нашим шабанима у нападу, нећемо никад нигде стићи... Када имамо солидан напад, проблематична нам је средина и одбрана, а када смо ту солидни, немамо никакав напад.
Од ових наших нема вајде, а неће бити ништа ни од ових младих талената што се најављују.
Кад већ дечко хоће да игра, што га не би звали. И много веће земље које имају и већи број становника и у којима је патриотизам јачи него код нас имају странце, шта се ми фолирамо.

Уосталом, Дуљај, Нађ, Мештер, Соро, Шефик (до скора) итд. су играли за нас, па никоме нису сметали.

Ni ZA ni PROTIV. Ne bih volio da stranci igraju za nasu repku, ali ipak bolje STRANAC(KLEO), nego PANTA-KANTA...

Кад већ дечко хоће да игра, што га не би звали.

Написао сам на предходној страни услове које мораш да задовољаваш да би играо за неку репрезентацију, неће Клео скоро за нас.

Sava još malo pa 42 dinara. Jes' najlepši, ali nije loš ni beli iz pekare "Filip Bale" iz Dobanovaca.

Zeko,Duljaj,Soro i kompanija su državljani Srbije po rođenju tako da baš ne stoji poređenje...Svoj stav sam izneo,za.

Ne, apsolutno, jer je prosjek.

Не , није нека класа од играча па сад да га глорификујемо.