Prijava

Само га искоришћаваш.

Ja iskorišćavam sajt?!? A ja mislio da je mera uspešnosti, automatski i zarade jednog sajta poseta. Ja mislio da su ljudi koji non-stop vise na sajtu prototip uspesnosti sajta... Učinilo mi se da sajt propada od neposećenosti.

Ako ja tom komšiji smetam i ako ga "samo iskorišćavam" mogu ja i da odem da se takve stvari ne bi ubuduće dešavale :|

Ma jok, nek' se dupliraju reklame....

Ionako čovek ne mož' da se odluči...

Sa više se teže diše.

Donekle podržavam Toma. I meni smeta ta gornja reklama, ali kad uradim ovo što je Požarevljanin rekao, nije više problem, a i vremenom se navikneš.

Meni su agresivnije ove reklame što su oglasi Google-a. Jer ovaj sajt posećuju i deca (koja, uglavnom, nemaju nalog, tako da ne mogu ni Nadeždu da ulože da sklone advertajzing) i vide oglas "pohotna pička". Mislim da bi to trebalo malo da se profiltrira, eventualno ukloni.

Вама је лакше да инсталирате тамо триста неких кураца који ће између осталог и да вам успоравају браузер, него да уложите 200 кинти у нешто на чему проводите доста времена.

Ти курци су бесплатни иначе.

Није. Најпоштеније је да аутори сами плате.
То ти је као кад висиш код комшије на гајби сваки дан по 3-4 сата, а никад му ни чоколаду не донесеш, пиво, алкохол, било шта. Само га искоришћаваш.

Гледајмо то мало из тог угла.

Лол. Ал'код комшије нема кутија где пише "ако овде убациш који динар ја ћу зарадити". А то управо раде те рекламе. А форум за предлоге и пријаве багова представља ту чоколаду, али шта вреди кад домаћин обично неће да узме тај поглон или остави у креденац и каже БИЋЕ поједен,а кад дође време да буде поједен ни бактерије се не усуђују да помиришу ту чоколаду.
Гледајмо из тог угла.

А дизајн је благо ретардиран, као и увек што је био, али смо сви на то навикили и (нажалост) то је потпис вукајлике.

meni reklame ni malo ne smetaju jer realno ne ugrozavaju moju mogucnost da citam definicije, dajem komentare, kucam na cetu itd..
Meni smeta da vasa potreba da serete po svemu sta neki covek pokusava da stvori.
Sve je bilo slatko dok ste visili na forumu i davali bezbroj idiotskih predloga.
"Kaizene sta mislis da nam napravis sljasteca slova pa da se moj komentar vidi BOLJE od tudjih"
"kaziene sta mislis da nam preuredis sanduce za privatne poruke da kad udjem tamo prijatni zenski glas me obavesti kad imam HOT poruku a namrgodjen muski kad je neko resio da ne napusi"
"kaizene a sta mislis o tome da mi svi imamo profile kao na fejsu i da mogu da iskljucim autora sa kojim ne mogu da razgovaram"
"kaizene dodaj ovo dodaj ONO"
Jebali vas predlozi mesecima vas gledam
I onda dodje taj momenat kad covek mora da stavi na papir sve troskove koji ti poduhvati zahtevaju.
Da ne bi doslo do ovog (da gledamo reklame pohotna picka koje realno samo onim nejebacima prijaju) covek predlozi ktitor naloge. Lepo ulozis dvesta kinti i sajt ce da sljaka za ubuduce fenomenalno (ne samo za ktitore jer koliko sam ja razumela citavu pricu poenta je da se sajt unapredi za sve)
Naravno nekolicina debila jeste u stanju da progoni novog clana kako je dupli nalog. Da napravi lepi mali elitni klub da se nov clan u startu oseti ko kreten, jer je bre hvala bogu on na OVOM sajtu duze od ostalih i zna sve i kako i ON zeli da ovaj sajt napreduje.
Jebo vas napredak bas ste svi odvratni srbi!
Gledajte odvratne reklame i cutite.
Autori ubijaju dusu vukajlije a ne reklame.

Jano - ljubim te u oko pametno. :)) Kralju.

Mnogo sajtova je besplatno za korisnike i naravno, ima ta opcija premium iliti ovde ktitor. Ali na tim sajtovima nema tolika reklama da ti se stvori ko samar u facu. I da, to je neka vrsta primoravanja clanova sa slabijim zivcima da uplate ktitor ako 'oce da ostanu vamo. Ali ako nastave iskakati, svi potencijalni dobri autori ce otici zbog PINK TV looka i ostace samo spameri koji ce ovo dozivljavati kao zajebanciju, bas zbog tih reklama, i sajt ce s vremenom propasti. To vec pocinje da se desava, kao sto vidite, zbog nedostatka dobrih defki, ukinuta je defka dana. Zato, manje reklama, vise ozbiljnosti bi bilo pozeljno.

Ako ja tom komšiji smetam i ako ga "samo iskorišćavam" mogu ja i da odem da se takve stvari ne bi ubuduće dešavale :|

Не сметаш, али ред је ред, да падне неки пут нека домаћа ракија. :)

Ти курци су бесплатни иначе.

Не зајебавај? Уууу... Нисам знао! Како си ме просветлио, сад ћу да их скинем 300 кад су бесплатни. :) Дотере, нигде нисам рекао да се плаћају, него да успоравају браузер и да их је цим скидати ради једне баналне ствари која много једноставније може да се реши.

Лол. Ал'код комшије нема кутија где пише "ако овде убациш који динар ја ћу зарадити". А то управо раде те рекламе.

Кој' си ти тежак човек! Не причам о огласима. Причам у ситуацији кад нешто максимално израбљујеш, а нећеп ни динар да улошиш у то. Погрешно си схватио моју метафору. Прочитај поново и не размишљај о огласима.

Људи, јел 200 кинти тако много пара? Трошите сваки дан много веће паре на много веће глупости. Каизен је овај сајт направио из свог џепа да би ми могли да се зезамо и иживљавамо. Мислите да он има неку велику зараду од реклама? Ма какви.

Кад ја, студент од 18. година могу да издвојим месечно 200 кинти, можете и ви.

Ja sam imao u planu, i jos imam da uplatim, ali svaki put, cim skupim, trt milojka, sjebe mi se nesto k'o za kurac-.- Ali 'ocu, nadam se skoro.

Vidi Pekija srce nase jos ispit nije pao vec je student :)))))

Nije stvar u novcu , vec u principu.

Samo ti promeni tampon ili ulozak i sacekaj nekoliko dana i sve ce biti u redu.

Ljudi postoji ono magično F5 dugme na tastaturi koje pomaže ako vam se ne daje 200 kinti.

@Џими

Домаћа увек може :).

Mislim da su reklame na vrhu samo privremeno resenje i eksperimentisanje. Tako da, dzaba tolika prasina.