Prijava

Ne verujem ja u ove amerikanske instant psihologizacije, ali oće li mi neko reći what the fuck znači whining rotter ?

чак нас и Мађари цене по томе и не зову нас СРБИМА већ РАСИМА!!!

Grešiš sinko... Kada nam kažu Rasi, zapravo RACI, treba da znaš da je to u negativnom kontekstu, isto kao što mi za njih pogrdno kažemo Ugri, za Slovake Toti a za Albance Šiptari.

Pa i ja sam odatle otišao.I još puno nas.Ispade da su nas Švabe koje smo branili 5 vekova na kraju zajebale.A vi ste tih vekova bili pod Turcima.I šta sad?U istim smo govnima i jedni i drugi.

Не, ниси ти отишао, него твоји преци...

Ми јесмо били под Турцима свих тих година, али нисмо примили Ислам. Али гледај сад. Ми, Раси, нисмо ишли одавде, нити смо примили другу веру...Колико год је нашим прародитељима било тешко, ипак се нисмо дали... У томе је фазон, јбт... Могли смо да бранимо и ми хришћанство од муслимана, али нас је нешто баш болео курац, јер је све то било дезорганизовано. На крају крајева, моји су остали овде, да бране оно што се у то време знало као Србија, дакле без Косова све до Сегедина. И видите исход... Не видим да се ту нешто мењало драстично... Није нико моју браћу Крајишнике од нас овде терао да иду у Крсташки рат. Ми остали овде, нисмо се мешали са Турцима, нисмо узели веру, нисмо узели турска имена, нисмо дали ништа што је историјски наше(РАШКА, ШУМАДИЈА, ВОЈВОДИНА), а очували смо интегритет у периоду кад је то било јако тешко учинити...

Grešiš sinko... Kada nam kažu Rasi, zapravo RACI, treba da znaš da je to u negativnom kontekstu, isto kao što mi za njih pogrdno kažemo Ugri, za Slovake Toti a za Albance Šiptari.

На страну то твоје-моје лично искуство. Али реци , искрено, макар мени на ПВТ, да ли више волиш да си РАС, као један стари ентитет на Балкану, или ти више импонује да ти кажу да си Србин, тј, СЕРВУС, тј. СЛУГА јебени?

2.76 liberal airhead

На страну то твоје-моје лично искуство.

Ono što sam ja napisao su činjenice.

да ли више волиш да си РАС, као један стари ентитет на Балкану, или ти више импонује да ти кажу да си Србин, тј, СЕРВУС, тј. СЛУГА јебени?

Nikad nisam ozbiljnije razmišljao na tu temu, al' mislim da malo cepidlačiš i daješ na značaju nečemu što u današnjem vremenu nema neku važnost.

О, да... У данашње време то нема АПСОЛУТНО никакву важност... Али ако се покрене тема са оваквим насловом, где се Ти и ја , као интелектуална елита уписиујемо у коментима, ред је да све оно што знамо о себи и другима убацимо овде... Реално, тема је за закључавање, али ако је већ ту моје ставове можете добити док се не затвори...

Мислим да нико не воли да се дели више од Срба...

где се Ти и ја , као интелектуална елита уписиујемо у коментима

Laskavče jedan... :cmokudukat:

Srbiju treba rasparčati i baciti je kurjacima da je oglođu. Njen narod je jadan i glupav, on voli da pati i uživa u proklinjanju svojih krvnike. On je u srži mazohističan. Treba mu ugoditi i tlačiti ga. Zato se ja odričem svog nekadašjeg srpstva, ja sam od danas Zemljanin.

Srbiju treba rasparčati i baciti je kurjacima da je oglođu. Njen narod je jadan i glupav, on voli da pati i uživa u poklinjanju svojih krvnike. On je u srži mazohističan. Treba mu ugoditi i tlačiti ga. Zato se ja odričem svog nekadašjeg srpstva, ja sam od danas Zemljanin.

Ае, нешто паметније и са више аргумената, леба ти...

Ruukovodim se čistim emocijama. Jebeš razum

ало, 21. век... Нема ту емоција, гледа се реално стање ствари...

Pa čovek, nije ti to hemija da izvodiš formule. Ja imam samo nezadrživ nagon da izvršim gabaritnu fiziološku potrebu na svekolika osećanja nacionalne pripadnosti i u težim slučajevima - patriotizam

ало, 21. век... Нема ту емоција, гледа се реално стање ствари...

Realno stanje stvari je da je nacija izmisljena kategorija, kultura je zastarela kategorija, ljubav ne postoji, moral ne postoji, bog ne postoji, postojimo samo mi ljudi koji smo gomila jedinjenja i hemijskih reakcija kojima je slucajno data sposobnost da misle. Jednog dana cemo i ti i ja i ovih 500 miliona neprijavljenih kineza umreti i nista vise nece biti bitno.
Pa ti trazi realno ;)

Овде човек да отвори тему "Риболов", прича би опет отишла на: педере, национална препуцавања или религијске расправе.

hahahahaha ja bi tebe stivene glasao na predsedničkim izborima i krvlju bih potpisao listić, života mi

Ja moram da se objasnim ovde: moj post nije trol, to je moje misljenje o onome sto ljudi obicno zovu "realno" u ovom svetu ;)

moji postovi jesu trol ali delim otakuov realizam

Али ја бих више волео да будем селектор фудбалске репрезентације.

Знам да није трол, само коментаришем како увек тема скрене где не би требало.